Основи здоров'я

Оцінити підручник:
5,0 1
Основи здоров'я 5 клас Воронцова Пономаренко Репік 2005

Основи здоров'я. Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів

  • Автор: Т.В.Воронцова, В.С.Пономаренко, І.А.Репік
  • Видавництво: "Алатон"
  • Рік видання: 2005
  • Сторінок: 176
  • Формат файлу: pdf

Люба п'ятикласнице! Любий п'ятикласнику!

 

Перед тобою незвичайний підручник Під час попереднього ознайомлення з ним тебе, можливо, здивують назви його розділів і параграфів Він не схожий на інші підручники — з математики, мови, природознавства.

Та ще більше він здивує твоїх батьків; тому що у свої шкільні роки вони такого не вивчали. Але невдовзі станеться диво: завдання саме цього предмета вони найохочіше обговорюватимуть з тобою. Чому — зрозумієш пізніше.

Відтеgер ти — учениця, учень основної школи. Настав період раннього підліткового віку. Він дуже важливий у дорослішанні людини, коли вона стає самостійнішою, отже й відповідальнішою. А предмет «Основи здоров я» в сучасній школі запроваджено з тим, щоб найкраще підготувати тебе до самостійного життя.

Звісно, ги вже маєш певний життєвий досвід. Найголовніше в ньому — усвідомлення того, що найвищою цінністю на світі є людина, її життя і здоров’я. Шоб зберегти їх і прожити вік щасливо, людина має оволодіти багатьма необхідними навичками. Тобто крім того, що ти вже знаєш і вмієш, треба набути ще у сто крат більше.

Уроки здоров’я допомагатимуть швидше призвичаюватися до всього нового. Адже у 5-му класі навчальні навантаження значно зростуть, з’являться нові обов’язки. Тому важливо навчитися запобігати шкідливим для твого здоров'я перевтомам і стресам, розвивати навички здорового способу життя, знати закони і правила людських стосунків, уміти ладнати з дорослими і однолітками, правильно поводитись у різних ситуаціях.

Від уроку до уроку, з учителями і батьками, своїм розумом і досвідом ти отримуватимеш нові можливості для саморозвитку, пізнання світу і самого себе.

Життя, що з кожним новим днем відкривається перед тобою, — прекрасне. Сміливо йди назустріч йому! Так ти знайдеш свій шлях, своє місце в ньому, зрозумієш свою неповторність. Хай щастить тобі у цьому!

 

pick_osnovi_zdorovia_5_vorontsova.pdf
7 MB
34

Схожі матеріали