Хімія

Оцінити підручник:
5,0 1
Хімія 9 клас Буринська 2000

Хімія. Підручник для 9 класу середньої загальноосвітньої школи.

  • Автор: Н.М.Буринська
  • Видавництво: "Перун"
  • Рік видання: 2000
  • Сторінок: 160
  • Формат файлу: pdf

Юні друзі!

 

Ви завершили вивчення хімії у 8 класі і тим самим підготувалися до сприйняття центрального питання курсу хімії — періодичного закону і періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва, а також інших теоретичних питань, що становлять фундамент для подальшого засвоєння хімії елементів, неорганічних та органічних сполук. Однак, звичайно, за період літніх канікул могло дещо й забутися. Том/ курс 9 класу починається з повторення основних питань з курсу хімії 8 класу. Серйозно поставтеся до уроків повторення — і ви обов’язково пригадаєте основні відомості. А головне — уважно працюйте з підручником.

Вважаю за погрібне дати вам деякі поради щодо роботи з підручником.

1. Текст параграфів читайте вдумливо, без зайвого поспіху, й обов'язково записуйте формулювання, хімічні формули, рівняння реакцій, математичні розрахунки, а для цього заведіть собі окремий зошит.

2. Не починайте вивчення наступного матеріалу, не зрозумівши і не засвоївши попереднього.

3. Обов’язково давайте відповіді на всі "Чому?", що трапляються в тексті, і виконуйте завдання, позначені знаком.

4. Не завчайте навчальний матеріал механічно. Ваші знання мають бути свідомими. Пам’ятайте, що набуті знання потрібні вам не тільки для оцінки з хімії. Вони знадобляться вам у повсякденному житті і майбутній трудовій діяльності, а також для продовження хімічної освіти.

5. Якщо під час роботи з підручником виникають труднощі, звертайтеся за консультацією до вчителя або товариша по навчанню.

6. Щоб допомогти вам у роботі з підручником, найважливіший матеріал, на який ви маєте звернути особливу увагу, або той, що потребує запам’ятовування, виділено жирним шрифтом.

7. Звертайте увагу і на текст, надрукований дрібним шрифтом. Уважно читайте його, хоча для засвоєння він не є обов’язковим (дається лише для ознайомлення).

8. Для самоконтролю здобутих знань у процесі самостійної навчальної роботи з підручником систематично виконуйте наведені наприкінці параграфів завдання, які містять запитання, вправи, задачі, сформульовані як традиційно, так і у формі тестів. Намагайтеся виконати якомога більше завдань.

Зірочкою позначено завдання підвищеної складності, які виходять за межі шкільної програми.

9. Правильність виконання завдань перевіряйте за відповідями, наведеними наприкінці підручника.

10. Не забувайте користуватися іменним та предметним покажчиками, поданими також наприкінці підручника. З їхньою допомогою вам буде легше отримати потрібну довідку або відшукати матеріал, який слід повторити.

 

pick_himiya_9_burinska.pdf
3 MB
39