Історія України

Оцінити підручник:
4,0 3
Історія України 9 клас Пометун Гупан Смагін 2017

Історія України. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.І.Пометун, Н.М.Гупан, І.І.Смагін
  • Видавництво: "Оріон"
  • Рік видання: 2017
  • Сторінок: 288
  • Формат файлу: pdf

Шановні дев'ятикласники!

 

Минулого навчального року ви розпочали вивчення нової історії України. Цьогоріч запрошуємо вас до знайомства з модерною Україною, історія якої допоможе вам осягнути складні шляхи історичного розвитку української нації та її державності.

Як і раніше, надійним помічником на шляху пізнання історії стане підручник. Користування ним буде зручнішим, коли ви розумієте, як побудовано навчальну книжку та які позначки вам допомагатимуть.

Працюючи з текстом, подумайте — перед вами завдання, які треба виконати під час або після читання тексту пункту параграфа.

Працюймо разом — завдання, які виконуватимете на уроці самостійно або разом з однокласниками в парі чи в малій групі.

Перевірте засвоєне на уроці — таку рубрику ви знайдете після кожного параграфа. Надруковані звичайним шрифтом запитання й завдання спрямовані на повторення змісту параграфа. Виділені курсивом — складніші, вони спрямовані на перевірку вашого розуміння матеріалу уроку загалом. Але не залишайте їх поза увагою, намагайтеся відповісти на всі типи запитань, працюючи в класі або вдома.

Домашнє завдання — для вдумливого виконання вдома. Більшість таких завдань передбачає дослідницьку роботу: обмірковування теми уроку, відвідування бібліотеки, проведення екскурсії чи пошук необхідної інформації в енциклопедіях, в Інтернеті тощо. Для того щоб успішно виконати домашнє завдання, обов’язково повторіть матеріал теми за підручником і дайте відповіді на запитання попередньої рубрики.

У тексті підручника вам траплятимуться слова, позначені різними шрифтами:

• поняття чи дати, виділені жирним шрифтом, наприклад «Модернізація», необхідно запам’ятати й уміти пояснювати (допоможуть вам у цьому визначення виділених слів, що подані в рамках);

• слова, виділені курсивом, наприклад «періодизація», потребують вашої особливої уваги, оскільки без з’ясування їхнього значення буде складно зрозуміти текст і відповісти на запитання. Значення деяких додаткових слів розтлумачено у виносках збоку та внизу сторінки.

Під час уроків ви працюватимете в парах і групах, у загальному колі. Для цього варто пригадати правила колективної роботи, які вам відомі з попередніх років.

Сподіваємося, що занурення у вир подій модерної історії нашої країни буде для вас цікавим і корисним, адже саме вони допоможуть вам розібратися в сьогоднішніх подіях у нашій країні.

 

Схожі матеріали