Практичне ескізування одягу

Купити
Практичне ескізування одягу. Навчальний посібник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Зазвичай видатні модельєри є водночас і художниками. Кожний із них вибирає техніку ескізування, графічну манеру, формує власний стиль. Звісно, ескізні замальовування завжди індивідуальні, ексклюзивні та визначають стиль майстра. Ескізи стають візитною карткою дизайнера.

Тим, хто створює нові моделі одягу, шиє на замовлення, потрібно виразити свій задум у малюнку, виконати ескіз. Не завжди відтворення навколишнього світу, фігур людей, одягу потрібне в повсякденному житті. Буває і так, що потреба малювати є, а навичок не вистачає. За певних умов, завдяки мотивації та опануванню різних методик практичного ескізування, розвивається вміння створення малюнків.

Видання цього посібника нині є особливо актуальним. Воно стане в пригоді для підготовки фахівців швейного профілю, яких потребують підприємства-замовники.

Зміст навчального посібника відповідає Державним стандартам професійної (професійно-технічної) освіти для підготовки (підвищення кваліфікації) працівників для професій «Закрійник», «Кравець»; охоплює комплексні програми навчальних предметів «Спеціальне малювання», «Моделювання одягу», «Конструювання одягу».

Основні теоретичні положення розглянуто разом із професійно-практичною діяльністю та використанням досвіду здобувачів освіти в повсякденному житті.

 

pdf.png pick_eskizuvannya_odyagu_gorbatyuk.pdf
Дата 03.10.2021 14:58:51 Размер файла 7 MB Завантажити 11

Схожі матеріали (за тегом)