Будівництво із СІП-панелей

Купити
Будівництво малоповерхових швидкоспоруджуваних, енергозберігаючих житлових будинків із СІП-панелей. Навчальний посібник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 264
• Формат файлу: pdf

 

Шановні майбутні колеги-будівельники!

 

Ви щойно розгорнули не просто цікавий, а надзвичайно потрібний посібник. Він допоможе вам стати справжніми фахівцями зі зведення швидкоспоруджуваних малоповерхових житлових будинків із використанням СІП-панелей. При його написанні ми скористалися українським та іноземним досвідом будівництва такого житла.

Навчальний посібник складається з 14 розділів. Вони містять детальну інформацію, яка стане для вас покроковою інструкцією.

Вступна частина пропонує загальні відомості про інноваційний метод зведення малоповерхових житлових швидкоспоруджуваних будинків із використанням СІП-панелей.

У першому розділі книги подано стислу загальну інформацію щодо процесу зведення будинку — етапи і стадії будівництва.

У другому розділі посібника йдеться про фундаменти під малоповерхові житлові будинки. Тут висвітлено основні поняття і визначення, види й типи фундаментів та їхніх основ. Також йдеться про матеріали, які застосовують для улаштування фундаментів малоповерхових будинків.

Детальну інформацію щодо СІП-панелей як композитного виробу подано у третьому розділі посібника.

Наступний розділ ознайомить вас із матеріалами для виробництва СІП-панелей, а також з технологіями виробництва, транспортування та зберігання панелей; їхніми фізико-технічними характеристиками та споживчими властивостями.

П'ятий розділ містить вказівки щодо зведення огороджувальних конструкцій будинків із СІП-панелей.

У шостому розділі наведено схеми складання будинку та певні вузли з'єднань основних конструктивних елементів будівлі.

У наступних п'яти розділах йдеться про монтаж основних конструктивних елементів будівлі із СІП-панелей: міжповерхових перекриттів, стін, перегородок, як безкаркасних, так і каркасно-обшивних, та дахів.

Який же будинок без опорядження і оздоблення? Саме про ці роботи дванадцятий розділ посібника.

Тринадцятий розділ книги містить цікаву інформацію про сучасні опалювальні, вентиляційні, сантехнічні й електротехнічні мережі в СІП-будинках, що забезпечують у приміщенні потрібні параметри мікроклімату й комфортні умови перебування мешканців.

Як виконувати будівельні роботи без шкоди для здоров'я — наведено в чотирнадцятому розділі.

Сподіваємося, навчальний посібник не лише ознайомить вас із сучасними технологіями зведення малоповерхових житлових будинків із СІП-панелей, що сприятиме розширенню ваших професійних компетентностей, а й спонукатиме якомога швидше застосувати їх на практиці.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_budivnitstvo_paneli_tsipriyanovich.pdf
Дата 03.10.2021 14:57:43 Размер файла 8 MB Завантажити 10

Схожі матеріали (за тегом)