Гірничі роботи

Купити
Гірничі роботи. Навчальний посібник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2021
• Сторінок: 136
• Формат файлу: pdf

 

Сьогодні гірничодобувній промисловості як провідному виробникові товарних ресурсів України належить чи не найголовніша роль у реалізації стратегії економічного розвитку. Галузь розвивається завдяки збільшенню інвестицій, упровадженню високотехнологічного виробничого обладнання; будівництву нових горизонтів; переходові на потокову технологію транспортування залізної руди; збільшенню потужності та вантажопідіймальності підземних транспортних машин і стаціонарного устаткування; підвищенню престижу трудового потенціалу.

За таких умов заклади професійної (професійно-технічної) освіти гірничого профілю повинні задовольняти поточні й перспективні потреби гірничого виробництва у кваліфікованих робітниках. Фахівці мусять відповідати вимогам науково-технічного розвитку, мати широкий політехнічний світогляд, бути професйно мобільними й конкурентоспроможними, готовими швидко опановувати нову техніку і технології. Надзвичайно актуальним є уміння адаптовуватися до змін, оскільки упродовж останніх років у гірничовидобувній галузі здійснено комплексне технічне переоснащення практично всього циклу.

Основним завданням профессйної (профессйно-технічної) освіти є поступова підготовка особистості до професйного вибору, який повинен спиратися на її власні знання та навички. Матеріали навчального предмету «Основи гірничої справи» сприяють підготовці конкурентоспроможних фахівців, які мають перевагу на ринку праці. Конкурентоспроможність випускника закладів професійної (професійно-технічної) освіти - це здатність відповідати вимогам роботодавців у вказаний період та в певному регіоні.

Під час вивчення предмету здобувані освіти дізнаються про основні терміни, поняття і принципи видобування корисних копалин підземним способом.

Підручник розроблений відповідно до вимог Державних стандартів про-феайної (професійно-технічної) освіти з професій гірничого профілю. Видання сформує систему базових знань, дасть змогу досягати успіху в особистісному та професйному зростанні, виконувати трудові функції, швидко адаптовуватися до змін у професійній діяльності, набувати соціальної самостійності, а також забезпечить ефективну професійну й міжособистісну взаємодію.

У підручнику дотримано принципів викладення матеріалу та загальнонау-кового підходу до проблематики. У майбутньому це допоможе фахівцеві успішно адаптуватися до швидкої зміни кон'юнктури ринку праці та, за необхідності, швидко доповнити свої базові знання.

У кожному розділі подано запитання для самоперевірки і тести для самоконтролю, за допомогою яких здобувач освіти може перевірити особистий рівень засвоєння матеріалу. Важливим є і розширений список рекомендованої літератури, що допоможе зорієнтуватись у величезному потоці технічної інформації.
За QR-кодами ви знайдете додаткову інформацію з певної теми.

Підручник спрямований на засвоєння знань, умінь аналізувати й використовувати їх у нових ситуаціях та може бути корисним для працівників гірничої галузі, педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів професійної (професїйно-технічної) освіти.

 

pdf.png pick_girnichi_roboti_sirotyuk.pdf
Дата 03.10.2021 14:55:31 Размер файла 4 MB Завантажити 3

Схожі матеріали (за тегом)