Основи перукарської справи

Купити
Основи перукарської справи. Підручник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Волосся і зачіска відіграють у нашому житті дуже важливу роль. Волосся є носієм інформації про фізіологічний стан людини. Зачіска впливає на настрій, може подарувати радість, щастя, а може й засмутити. За виглядом волосся визначають рівень культури, смаки людини, її соціальний статус.

Зачіска — результат праці перукарів, модельєрів і дизайнерів. Вимоги до сучасного майстра перукарської справи надзвичайно високі: глибокі теоретичні знання, володіння прийомами та методами виконання стрижок, завивання та укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок.

Перукар має бути освіченим у питаннях гігієни, безпеки праці, володіти знаннями з матеріалознавства, хімії, анатомії, біології; утілювати закони колористики, просторової композиції. Важливим компонентом професійного портрета перукаря є культура, знання з етики та психології, уміння доброзичливо контактувати з людьми. Також перукар повинен слідкувати за напрямами моди, ознайомлюватися з роботами сучасних майстрів, брати участь у конкурсному русі.

Перед авторами стояло відповідальне завдання — відтворити специфіку підготовки перукарів високого класу, узагальнити напрацювання та секрети, що становлять основу підготовки в закладах освіти, опанувати первісні перукарські знання, відновити національні професійні джерела, які передавалися десятиліттями від майстрів учням. Ця скарбниця самобутня та самодостатня, але вона — живий організм, тому завжди відкрита для нових технологій, нових бачень, до співпраці та творчого обміну з професійними школами й течіями, які сформувалися в інших регіонах, в інших країнах.

У підручнику використано досвід педагогів і сучасні підходи майстрів. Кожний розділ — це роздуми й пошуки вдалих форм пояснення складного професійного матеріалу для легкого сприйняття і запам’ятовування.

Підручник створено на основі праць видатних класиків-теоретиків перукарської справи — Анатолія Константинова, Валерія Корнєєва, Франца Гуске, Збіг-нєва Марека та їхніх послідовників.

Підручник адаптований до Стандарту професійної (професійно-технічної) освіти СП (ПТ) 05141.8.96.02-2017 з професії 5141 «Перукар (перукар-модельєр)». Матеріал підручника дає змогу закладам освіти, кожному педагогу застосувати його в роботі відповідно до навчальних модулів і професійних компетент-ностей, досягти результатів, що відповідатимуть вимогам до кожної професійної кваліфікації.

 

pdf.png pick_osnovi_pirukarskoi_spravi_gorbatyuk.pdf HOT
Дата 17.10.2020 13:40:26 Размер файла 10 MB Завантажити 735

Схожі матеріали (за тегом)