Кравець

Купити
Кравець.Технологія виготовлення одягу. Підручник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

XXI століття - це час оновлення змісту освіти, що потребує розв’язання складної проблеми: як перетворити гігантський масив суспільних знань на індивідуальне надбання кожної особистості. Головне завдання освіти - підготовка молоді до сучасного життя, тобто формування в неї необхідних компетентностей. Тому мета освітньої системи - підготувати на належному рівні фахівця, який відповідатиме вимогам роботодавця за напрямами, потрібними на ринку праці. Рівень професійної освіти співробітника є головним елементом його соціального захисту в умовах ринкової економіки. Сучасному виробництву все більше потрібні висококваліфіковані працівники, які мають широкий технічний світогляд, здатні оперативно реагувати на будь-які зміни в технологічному процесі, спроможні передбачити наслідки цих змін, планувати свої дії, самостійно визначати найраціональніші прийоми трудових дій.

Усе це потребує від працівника ґрунтовних знань відповідної професії.

Серед професій легкої промисловості найпопулярнішими є швачка, кравець, закрійник.

Легка промисловість - один із найважливіших показників розвитку промисловості країни, тому перспективність цієї галузі має значення як для економіки держави, так і для населення загалом.

Головна мета стратегічного розвитку легкої промисловості - створення умов для підвищення ефективності виробництва сучасних конкурентоспроможних товарів, які задовольнятимуть потреби населення, держави і суб’єктів господарювання.

Саме тому уряд окремою постановою надав професіям швачки, закрійника і кравця загальнодержавного значення, визначив їх як пріоритетні для розвитку економіки країни.

Пропонований підручник допоможе забезпечити підготовку кваліфікованих кадрів у рамках всеукраїнського проекту «Нелегкий прорив легкої промисловості». Головна мета проекту - зміна стереотипів щодо швейної галузі як у системі професійно-технічної освіти, так і в суспільстві, яке має побачити нову, змінену відповідно до сучасних стандартів сферу швейного виробництва та новий рівень підготовки її кадрів.

Виготовлення одягу - одне з найдавнішніх і найпотрібніших для людей ремесел. Це складний багатоетапний процес, до якого залучені різні спеціалісти. Художники-модельєри проектують нові моделі одягу, модельєри-конструктори розробляють рисунки, конструкції цих моделей, за якими виготовляють лекала для крою, інже-нери-технологи продумують до дрібниць увесь технологічний процес. А безпосереднє пошиття одягу - завдання кравців, спеціалістів, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого елемента і зібрати всі деталі в готовий виріб. Кравець також виготовляє на індивідуальне замовлення швейні товари різного призначення для всіх категорій населення, переробляє вироби, бере участь у запуску нових моделей у виробництво.

Кравець сьогодні - це і технічно грамотний спеціаліст, який може самостійно розв’язувати поставлені виробництвом завдання.

Підручник складено у вигляді підібраних за темами 45 навчальних елементів, які охоплюють усі основні теми предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки кравців за Державним стандартом ПТО 7433.С. 14.10-2016, а саме «Технологія виготовлення одягу», «Матеріалознавство», «Обладнання», та дають змогу засвоїти покроково певні інтегральні компетентності, особливо під час виробничого навчання.
Видання розраховане на учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів ЗВО I—II рівнів акредитації, викладачів і майстрів виробничого навчання.

 

pdf.png pick_kravets_tehnologiya_vigotovlennya_odyagu_batrachenko.pdf
Дата 17.10.2020 13:37:36 Размер файла 9 MB Завантажити 65

Схожі матеріали (за тегом)