Технологія виготовлення білизни

Купити
Технологія виготовлення столової, постільної білизни, штор, лабрекенів та аксесуарів. Навчальний посібник для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Швейна промисловість на початку нового століття потрапила до переліку передових галузей світової індустрії, що найбільш інтенсивно розвиваються. Її основою мають стати новітні ефективні й екологічно безпечні технології, що дають змогу забезпечити випуск продукції високої якості та різноманітного асортименту. Виконання цього завдання залежить від підготовки висококваліфікованих робітників швейного профілю, які зможуть працювати з новими матеріалами та будуть завжди конкурентоспроможними на ринку праці України.

Навчальний посібник містить технологічну послідовність обробки швейних виробів, складену з урахуванням програм курсу підготовки в ЗП(ПТ)О кваліфікованих робітників. Детальні інструкції в розділах технологічної послідовної обробки вузлів та виробів супроводжені кольоровими малюнками і графічними схемами. У кінці кожного розділу подано запитання для самоперевірки. За допомогою рекомендацій посібника легко виготовити модні та гарні атрибути декору для стола, ліжка та вікна будь-якого приміщення. Серветки, скатертини, постільна білизна відіграють важливе значення в кожному приміщенні, тому особливої уваги заслуговує вибір тканин та оздоблення для оформлення інтер'єру.

Штори, столова та постільна білизна вже давно перестали бути звичайним набором простих речей, які оточують людину. Вони - частина особистого, прихованого від очей сторонніх, яка виражає стиль, індивідуальність свого власника, робить його життя комфортним. Тож нехай цей посібник стане інструментом для реалізації ваших ідей, надихає на створення власних задумів та мрій.

 

pdf.png pick_tehnologiya_vigotovlennya_bilizni_tsaryova.pdf
Дата 17.10.2020 13:36:25 Размер файла 5 MB Завантажити 33

Схожі матеріали (за тегом)