Англійська мова. Граматичний практикум І рівень.

Купити
Англійська мова. Граматичний практикум. І рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Запропонований вашій увазі збірник граматичних вправ призначений для учнів 3—6 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю. Граматичний і лексичнии матеріал відповідає шкільній програмі, при підборі лексичних одиниць також ураховувалися інтереси учнів даної вікової групи.

Граматичні таблиці збірника допоможуть учням не тільки зрозуміти, але и самостійно сформулювати ряд правил ан-гліиської граматики. У межах кожного розділу вправи розташовані за рівнем складності, що дасть учителеві можливість підбирати вправи, орієнтуючись на мовну підготовку учнів. Наприкінці кожного розділу подано тести для самоперевірки, які не тільки допоможуть учням об’єктивно оцінити свої успіхи і виявити свої слабкі місця, але і визначити, до повторення яких матеріалів варто повернутися. «Ключі» наприкінці збірника допоможуть учням скоригувати допущені помилки.

Поданий у посібнику матеріал супроводжується кумедними ілюстраціями, які сприяють більш жвавому сприйняттю граматики і роблять процес її засвоєння простішим і цікавішим.

Посібник може використовуватися як додатковий матеріал для засвоєння граматичних явищ на уроках, так і для самостійної роботи учнів удома.

 


Перегляд або завантаження підручника припинено за вимогою правовласника
Переглянути інші підручники з цього предмету

Схожі матеріали (за тегом)