ДПА для 4 класу

Посилання з архіву офіційного сайту МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Електронні версії збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х класів ЗНЗ у 2013/2014 н.р.

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з кримськотатарської мови та  читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою (авт. М.Р. Мамутова).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з молдовської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою (авт. Фєтєску Л. І., Албу Н.В.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою  (авт. Фєтєску Л. І., Раділова С. С.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з польської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою  (авт. Е. В. Іваніцька, М. Й. Савчак, І. А. Слободяна).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою  (авт. Е .В. Іваніцька, М. Й. Савчак, І. А. Слободяна).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з румунської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою (авт. Пілігач О. Г., Скріпа О. К.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням румунською мовою (авт. Пілігач О. Г., Скріпа О. К.).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з угорської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою (авт. Ю. П. Сергійчук, Ю. І. Гадар).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою  (авт. Ю. П. Сергійчук, Ю. І. Гадар).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по чтению для общеобразовательных учебних заведений с обучением на русском языке (авт. И.Н. Лапшина, Т.Д. Попова).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по математике для общеобразовательных учебних заведений с обучением на русском языке (авт. О.В. Оноприенко, Н.Е. Пархоменко, Н.П. Листопад).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мавою (авт. О.В. Онопрієнко, Н.Є. Пархоменко, Н.П. Листопад).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мавою (авт. К.І. Пономарьова, Л.А. Гайова).

Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по русском языку для общеобразовательных учебних заведений с обучением на русском языке (авт. Э.С. Сильнова, Н.Г. Каневская, В.Ф. Олейник).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мавою (авт. О.В. Вашуленко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мавою (авт. Н.О. Воскресенська, О.Я. Харченко).

Збірник завдань для державної підсумкової Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання українською мовою для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою  (авт. Н.О. Воскресенська, О.Я. Харченко).

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин (авт. Оксана Петрук).