Географія

9 клас Перегляди: 2286
Купити
Географія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Шановні юнаки і дівчата!

 

Раді нагоді вже вкотре вітати вас на географічних сторінках. Ми сподіваємося, що світ природи рідної країни, з яким ви ознайомилися в курсі «Фізична географія України», по-справжньому захопив вас. І тепер ви знаєте, що не тільки віддалені материки і океани, а й власна країна багата на дивовижні природні об’єкти. Проте природа України не лише об’єкт нашого милування і захоплення, а ще й середовище життєдіяльності тих, хто населяє нашу країну. У природі ми черпаємо наснагу для праці, а також потрібні для повноцінного життя ресурси. Які ж ресурси має Україна в достатній кількості й наскільки раціонально ми їх використовуємо? Що робимо для того, щоб забезпечити країну тими багатствами, які природа надала нам не повного мірою? Які напрямки господарювання набули в нашій країні достатнього розвитку, а які викликають занепокоєння?

Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете на сторінках нашого підручника, де крок за кроком перед вами розгортатиметься надзвичайно складна, але водночас і цікава картина господарських взаємозв’язків. Ви переконаєтесь, що промисловість і сільське господарство, транспорт і соціальна сфера, зовнішні економічні відносини нерозривно пов’язані між собою. Вони, власне, утворюють єдиний «механізм», ефективність роботи якого відчуває на собі кожний з нас. Пройде не так багато часу, і вам доведеться самостійно вирішувати проблеми, так чи інакше пов’язані саме з цим «механізмом», що відомий у науці як народно-господарський комплекс. Щоб ви були до цього готові, ми й пропонуємо вам відкрити нову сторінку науки географії - економічної і соціальної.

З огляду на кращі традиції наших попередніх підручників з географії, у цій книжці збережено різноманіття рубрик, як-от: «Історична довідка», «Наука стверджує», «Географія культури», «Нотатки краєзнавця», «Ключові поняття і терміни», «Проблема». Звісно, з’явилися й нові рубрики: «Україна і світ», «Реалії сьогодення», «Провідні підприємства галузі». їхнє призначення залишається незмінним - розширити ваш кругозір, акцентувати увагу на головному і навчити робити висновки.

Набути необхідних практичних навичок вам допоможуть запропоновані в тексті практичні завдання, а «Практичні роботи» - закріпити їх. Перевірити, наскільки міцні ви в теорії, допоможуть рубрики «Узагальнення» і «Самоперевірка», де ви зможете вже звично «підніматися сходинками складності» від запитання першого рівня до четвертого. Перевірте себе, отримайте насолоду від власних можливостей!

Так, щоб увійти в доросле життя, необов’язково бути географом. Проте вкрай важливо саме тепер за допомогою географії зрозуміти головні принципи організації виробництва і суспільства. Виробництва, продукцією якого кожний з вас користується і буде користуватися щоденно. Суспільства, в якому ви живете і яке маєте розбудовувати. Адже ви - українці!

 

pdf.png pick_geografiya_9_pestushko
Дата 05.01.2015 22:18:00 Размер файла 31 MB Завантажити 9

Схожі матеріали (за тегом)