Фізика

9 клас Перегляди: 2961
Купити
Фізика. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Цим підручником завершується вивчення фізики в основній школі, що є фундаментом для її поглибленого і профільного вивчення у старшій школі чи в інших загальноосвітніх та професійних навчальних закладах.

Тут ти ознайомишся з цікавими і важливими для практики електромагнітними явищами, з найважливішими уявленнями фізики атомів та їх основними застосуваннями в галузі ядерної енергетики, важливими для розвитку твоїх уявлень про фізичну картину світу, про науково-технічний прогрес.

У ході вивчення матеріалу ти здобудеш ґрунтовні знання про електромагнітне поле, електричний струм та його закономірності, про те, як проводять електричний струм різні середовища, як попередити ураження струмом, що можуть статися при користуванні ним.

Ще матимеш величезне задоволення від самостійного дослідження фізичних явищ під час виконання лабораторних робіт, навчишся користуватись електричними приладами, ознайомишся з методами наукового пізнання.

Щоб полегшити тобі орієнтування в тексті підручника і поліпшити засвоєння матеріалу, у книжці застосовуються такі умовні позначення:

цікаві факти, додаткові відомості, дані про вчених

актуалізуючі й контрольні запитання

важливо знати, запам’ятати

для додаткового читання

 

pdf.png pick_fizika_9_korshak.pdf
Дата 05.01.2015 22:17:00 Размер файла 22 MB Завантажити 11

Схожі матеріали (за тегом)