Фізика

9 клас Перегляди: 3059
Купити
Фізика. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 206
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ви щойно відкрили підручник, з яким працюватимете протягом навчального року. Сподіваємося, що він буде добрим помічником у вашій подорожі в країну знань про все багатство явищ навколишнього світу.

Вивчаючи фізику в попередніх класах, ви дізналися про закономірності навколишнього світу, які розкриваються в механічних, теплових і світлових явищах, про те, як результати фізичних досліджень застосовують у техніці й побуті, переконалися в необхідності уважної, вдумливої та систематичної роботи з підручником. Ви навчилися працювати а фізичними приладами, виконувати досліди і проводити спостереження.

У 9 класі ви виичатимете електричні й магнітні явища, а також властивості речовини на рівні атома та його ядра. Теоретичний матеріал у пропонованому підручнику допоможе вам зрозуміти і пояснити ці явища. Звертайте увагу на текст, виділений жирним шрифтом. Це фізичні терміни, визначення, важливі правила і закони. їх треба пам’ятати і вміти застосовувати.

Підручник містить багато ілюстрацій, у ньому розглядаються

, які ви можете виконати самостійно або з допомогою вчителя, пропонуються [<ІР*Г<Ч , які допоможуть глибше зрозуміти

фізичний смисл явищ, що вивчаються, «Історична довідка» у кінці кожного параграфа, без сумніву, розширить ваш кругозір.

Наприкінці кожного параграфа є запитання і завдання, відповіді на які допоможуть вам практично засвоїти викладений матеріал, закріпити формулюваня. Частина з них мають творчий характер і для відповіді потребують умінь аналізувати умови завдання, а також простежувати логічну послідовність і зв’язки в перебігу фізичних явищ. Такі завдання позначено зірочкою.

У рубриці «Розв’язуємо разом» наведено зразки розв’язань найважливіших видів задач і вправ. Підручник містить задачі, вправи і запитання різних рівнів складності: А — на закріплення і Б — творчого характеру.

Виконані вами лабораторні роботи збагатять вас поглибленим розумінням закономірностей фізичних явищ та уміннями ставити досліди і користуватися вимірювальними приладами.

Тим, хто хоче знати більше, стане в пригоді інформація, вміщена в рубриці «Це цікаво знати».

Якщо вам знадобиться дізнатися про якийсь фізичний термін або правило, скористайтеся «Словником фізичних термінів» і предметно-іменним покажчиком, що містяться в кінці підручника.

Виконуючи спостереження і досліди а фізики, будьте уважними, додержуйтеся правил безпеки.

 

pdf.png pick_fizika_9_sirotyuk.pdf
Дата 22.12.2014 09:14:00 Размер файла 14 MB Завантажити 21

Схожі матеріали (за тегом)