Трудове навчання

9 клас Перегляди: 3500
Купити
Трудове навчання. Обслуговуючі види праці. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ви тримаєте в руках новий підручник. З нього ви дізнаєтеся багато нового і цікавого про пошиття виробів, вишивання, приготування їжі, оформлення інтер’єру, навчитеся складати свій власний професійний план, ознайомитеся із поняттями і законами ринкової економіки тощо. Мета цього підручника — допомогти вам стати технологічно грамотними людьми, оволодіти знаннями, уміннями та навичками ведення домашнього господарства і сімейної економіки.

Як працювати з підручником.

Щоб отримати якомога більше користі й задоволення від нашого підручника, вам треба навчитися правильно користуватися ним. Зверніть увагу на побудову підручника: ознайомтеся з його змістом, структурою розділів і параграфів.

Кожний розділ починається коротким вступом і дає уявлення про подальший матеріал. Прочитайте його і подумайте, що вам уже відомо з цієї теми, що невідомо, що найбільше цікавить?

Розділ складається з параграфів. Текст параграфа поділений на невеликі за обсягом частини. У кінці кожного параграфа в рубриці «Перевірте свої знання» є запитання, відповівши на які, ви зрозумієте, чи добре ви попрацювали над параграфом. Уважно та вдумливо прочитайте текст під назвою «Запам’ятайте найважливіше». Спробуйте повторити прочитане, але не заучуйте напам'ять. Головне, щоб ви зрозуміли прочитане.

У кінці кожного розділу ви знайдете завдання для самоперевірки знань. Спробуйте їх виконати. Вдалося? Дуже добре! Ви засвоїли найголовніше. Важко? Тоді радимо ще раз попрацювати над параграфами.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_9_bogdanova
Дата 22.12.2014 09:12:00 Размер файла 35 MB Завантажити 7

Схожі матеріали (за тегом)