Алгебра

9 клас Перегляди: 4038
Купити
Алгебра. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Цей підручник з алгебри побудовано так само, як і підручник для 8 класу, за яким ви навчалися минулого року. Він містить теорію, задачі і вправи, завдання для самостійних робіт, запитання для самоперевірки, історичні відомості тощо.

Вивчаючи теорію, звертайте увагу на слова, виділені курсивом, — це нові терміни, які треба знати, розуміти, що вони означають. Набрані жирним шрифтом або синім кольором речення є основними означеннями, правилами та іншими важливими математичними твердженнями, їх слід уміти формулювати (можна — своїми словами) і застосовувати до розв’язування вправ і задач.

Є в підручнику задачі з математичного фольклору різних народів, задачі відомих математиків, інші історичні задачі. Алгебра, як і вся математика, — це не тільки важливий інструмент наукового пізнання і добрий засіб розвитку логічного мислення учнів, вона є складовою загальнолюдської культури.

У кожному параграфі підручника є рубрика «Хочете знати ще більше? », що містить додаткові відомості для учнів, які особливо цікавляться математикою (її позначено). Відповідаючи на запитання рубрики «Перевірте себе», ви зможете закріпити, узагальнити і систематизувати здобуті знання, вміння та навички, одержані під час вивчення теми. У рубриці «Виконаємо разом!» наведено зразки розв’язання найважливіших видів вправ. Корисно ознайомитися з цими прикладами, перш ніж виконувати домашні завдання (їх позначено знаком).

Підручник містить вправи різних рівнів — від порівняно простих до досить складних. Номери останніх позначено зірочкою (*), вони пропонуються тим учням, які згодом навчатимуться у класах з поглибленим вивченням математики. Матеріали рубрики «Готуємося до тематичного оцінювання» допоможуть вам повторити і систематизувати вивчений матеріал. «Історичні відомості» сприятимуть розширенню кругозору кожного учня.

 

pdf.png pick_algebra_9_bevz
Дата 27.11.2014 10:50:00 Размер файла 11 MB Завантажити 38

Схожі матеріали (за тегом)