Правознавство

9 клас Перегляди: 3162
Купити
Правознавство (практичний курс). Підручник для 9 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Ми запрошуємо вас до подорожі у світ права. Право — це важливе досягнення людської цивілізації, яке виникло ше в давнину і протягом тривалого часу впливає і впливатиме на життя суспільства в цілому й кожної людини зокрема.

Більшість звичних форм нашої повсякденної поведінки передбачені й регламентовані правом, хоча ми і не сприймаємо їх як такі. Знання та свідоме застосування правових норм робить життя людини ефективним, безпечним, комфортним, отже, і щасливішим.

Перед Вами підручник з курсу, присвяченого вивченню та практичному застосуванню норм права і приписів законів нашої держави. Сподіваємося, що цей підручник і цікаві, веселі, але серйозні уроки з практичного курсу правознавства допоможуть вам зрозуміти самих себе, людей навколо себе і суспільство, в якому ви живете, виробити власну життєву позицію та впевненість у собі, вміння орієнтуватись у мінливому світі.

Вивчаючи цей предмет, ви опануєте нові знання, зможете розвинути багато корисних умінь і навичок, які знадобляться вам не тільки в майбутньому «дорослому житті», а й сьогодні, адже ви вже достатньо самостійні й відповідальні. Ви зможете по-новому подивитися на проблеми політичного, державного і громадського життя, знайти інтерес і сенс в активній громадянській залученості. Сподіваємося, що практичний курс правознавства стане одним із камінчиків, що, за мудрим висловом індійського філософа, «може змінити течію ріки» вашого життя.

 

pdf.png pick_pravoznavstvo_9_pometun
Дата 27.11.2014 10:22:00 Размер файла 11 MB Завантажити 16

Схожі матеріали (за тегом)