Зарубіжна література

9 клас Перегляди: 2700
Купити
Зарубіжна література. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Вежа"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі.

 

І в дев’ятому класі ви вивчатимете зарубіжну літературу, читатимете цікаві книжки. З давніх-давен книга сприймається нами як невичерпне джерело мудрості, як дорогоцінний світоч знань, що освітлює шлях людині в безмежному і складному океані життя З тисяч слів, якими людина намагалася визначити, чим є в Ті житті книга, хотілося б нагадати ті слова які присвятив книзі Іван Якович Франко:

     Книга — морська глибина:

     Хто в неї пірне аж до дна,

     Той, хоч і труду мав досить.

     Дивнії перли виносить.

У восьмому класі ви познайомилися з представниками античної літератури — колискою всіх сучасних літератур, з письменниками європейського середньовіччя, з геніями доби Відродження, яка започаткувала новий історичний етап європейської цивілізації.

В дев’ятому класі ви дізнаєтесь, яких художніх вершин сягнула світова література XVII, XVIII і XIX ст. — примхливого і дивовижного бароко, розміреного і поважного класицизму, ніжного і тендітного сентименталізму, замріяного і пристрасного романтизму, вдумливого і серйозного реалізму; відкриєте для себе творчість визначних представників іспанської, французької, німецької, англійської, польської, російської літератур, завітаєте в дивовижний і водночас непростий, сповнений величних злетів і напружених духовних пошуків художній світ справжніх титанів людської думки П. Кальдерона, Ж. Б. Мольєра Вольтера Й. В. Гете, Ф. Шиллера, Е. Т. А. Гофмана, Г. Гейне, Дж. Г. Байрона, А. Міцкевича, О. Пушкіна, М Лєрмонтова, М. Гоголя.

 

pdf.png pick_zarubischna_literatura_9_nazarets.pdf
Дата 18.11.2014 14:49:00 Размер файла 16 MB Завантажити 14

Схожі матеріали (за тегом)