Правознавство

9 клас Перегляди: 2990
Купити
Правознавство (практичний курс). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 216
• Формат файлу: pdf

 

Ознайомившись із підручником «Правознавство (практичний курс)», працюючи на уроках, ви навчитеся правильно діяти в різноманітних життєвих ситуаціях, знаходити вихід у складних обставинах, у яких не обійтися без допомоги закону, держави, її органів.

Напевно, у кожного з нас виникали ті чи інші запитання, пов’язані із законом. Як захистити себе від насильства чи образи? Чи можна залишити навчання та піти працювати? Як себе поводити, якщо затримала міліція? Як влаштуватися на роботу? Яка тривалість робочого часу? Чи можете ви вже зараз стати власником цінного майна? Як діяти, якщо придбана річ виявилася неякісною? У реальних життєвих ситуаціях вам, можливо, уже доводилося ставити собі подібні запитання, шукати вихід із таких ситуацій. На всі ці та чимало інших запитань ви одержите відповідь під час вивчення предмета «Правознавство».

Головна мета цього курсу — не спонукати вас вивчити певні поняття, завчити норми правових актів, а навчити діяти в різних життєвих ситуаціях, приймати правомірні рішення та реалізовувати їх.

Для того щоб виконати нелегкі завдання навчального курсу, необхідно навчитися працювати на уроках, використовувати підручник. Він має допомогти вам оволодіти знаннями та вміннями.

У чому ж особливість цього навчального курсу? Насамперед на уроках правознавства ви будете використовувати різноманітні цікаві форми роботи: не лише слухатимете вчителя, а й висловлюватимете свою думку, обговорюватимете непрості проблеми. Майже на кожному уроці ви будете аналізувати різноманітні життєві ситуації, намагатися знайти рішення за допомогою «мозкового штурму», дискусії та інших форм роботи.

Щоб якісно засвоїти новий матеріал на уроці, необхідно навчитися ефективно працювати. Отже, запам’ятайте правила використання деяких форм роботи.

 

pdf.png pick_pravoznavstvo_9_narovlyanskiy2.pdf
Дата 18.11.2014 14:48:00 Размер файла 5 MB Завантажити 16

Схожі матеріали (за тегом)