Українська мова

9 клас Перегляди: 3191
Купити
Українська мова. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Ви продовжуєте вивчати рідну мову — могутнє знаряддя людської думки.

Цей підручник допоможе вам оволодіти мовними багатствами, відкрити для себе мову як систему взаємопов’язаних одиниць. Ви докладно ознайомитеся з будовою та особливостями складних речень, навчитеся застосовувати набуті знання у створенні власних висловлювань, у повсякденному спілкуванні.

Матеріал підручника розподілено за рубриками. Щоб виконати завдання вправи, звертайтеся до рубрики «Прочитайте і запам’ятайте». У ній подано всі необхідні правила за темою кожного параграфа. Теоретичні відомості, що потребують особливої уваги, винесено в рубрику «Із секретів синтаксису» . Узагальнити вивчене за певною темою вам допоможе рубрика «Подумайте і дайте відповіді». Наприкінці кожного розділу вміщено «Запитання і завдання для повторення й узагальнення», а наприкінці підручника — «Тести», за якими можна підготуватися до тематичної атестації.

Щоб навчитися самостійно засвоювати новий матеріал, спирайтеся на схеми, таблиці, проблемні запитання, об’єднані рубрикою «Мовознавче дослідження». Рубрика «Пунктуаційний практикум» звертатиме вашу увагу на особливості розстановки розділових знаків. Працюючи із завданнями рубрик «Слово-диво», «Мудрість народна», ви відчуєте красу і силу слова, зможете прилучитися до творення поетичного образу. Виявити свої здібності, розвинути фантазію допоможе вам також рубрика «Краса врятує світ», у якій подано галерею художніх полотен живописців-класиків та наших сучасників. Тексти в рубриках «Видатні українці», «Пізнай себе і світ» збагатять вас цікавою інформацією, завдання до них допоможуть зорієнтуватися в мережі Інтернет. У рубриці «Читайте українською!» вміщено уривки із пригодницьких книжок. Прочитайте ці твори — і коло ваших захоплень розшириться.

Зацікавлять вас і рубрики «Комунікативний практикум», «Антисуржик». Виконуючи ситуативні та ігрові завдання, працюючи парами і всім класом, ви переконаєтеся, що з кожним роком удосконалюєте своє мовлення, набуваєте вміння успішно спілкуватися.

Замислюйтеся над епіграфами до параграфів, робіть висновки з почутого й прочитаного — і ви зможете пізнати самих себе, історію свого та інших народів.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_9_pentilyuk.pdf
Дата 08.01.2014 23:31:00 Размер файла 24 MB Завантажити 36

Схожі матеріали (за тегом)