Хімія

9 клас Перегляди: 4002
Купити
Хімія. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 280
• Формат файлу: pdf

 

Вітаю Вас, дев'ятикласники!

 

Цього року ви завершите опанування азів хімічної науки в основній школі. Тож по закінченні дев’ятого класу зможете більш-менш об’єктивно оцінити, чи сприяло вивчення хімії підвищенню вашої загальної ерудиції, чи допомогло ліпше пізнати себе і навколишній світ, вибрати професію до душі й навчальний заклад для подальшого навчання.

Ви, безперечно, знаєте, як працювати з текстом підручника, й умієте, за потреби, знаходити пояснення нових термінів у тлумачному словничку та інших джерелах інформації - додатковій навчальній літературі, на-уково-популярних і художніх виданнях, Інтернеті тощо. Принагідно зауважу, що нові слова, зокрема іншомовного походження, які трапляються в тексті, запам’ятовувати необов’язково. На цих прикладах ви лише розвинете уміння використовувати довідковий апарат підручника, який правитиме за модель різноманітних джерел інформації. Терміни, значення яких треба знайти в тлумачному словничку, підкреслено. Таку форму виокремлення обрано свідомо й цілеспрямовано. Адже вам обов’язково доведеться (а багатьом уже доводилося) працювати з інформаційними джерелами на електронних носіях, зокрема у режимі «оп-Ипе». у яких гіпертекстові посилання традиційно виокремлюють саме у такий спосіб.

Підручник хімії виконуватиме функції своєрідного «тренажеру», на якому ви зможете вправлятися у сприйнятті та обробці інформації різного формату - алгоритмічних приписів, табличних даних, графіків, діаграм. Вироблення навичок сприймати інформацію й після належної обробки застосовувати у практичній діяльності забезпечить зростання вашої інформаційної компетентності. Вам доведеться виокремлювати головне в інформаційному повідомленні, вчитися розуміти різні Формати формулювань завдань, обґрунтовувати власні висловлення.

Яке призначення рубрики «Стисло про головне»? Вона допоможе вам швидко пригадати й усвідомити найважливіше з того, про що йшлося у параграфі, здійснити самоконтроль.

Для чого у підручнику наведено тестові завдання різних форм? Їхнє виконання не лише сприятиме закріпленню вивченого, а й удосконаленню вмінь працювати з тестовими завданнями взагалі. Ці вміння нагодяться вам під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Чи всі завдання виконувати? Завдання в основному тексті параграфів спрямовані на актуалізацію наявних і закріплення щойно здобутих знань, тому не варто залишати їх поза увагою. До того ж у такий спосіб ви змінюєте вид діяльності, це «розвантажує» мозок і сприяє розв’язанню проблем на рівні підсвідомості.

 

pdf.png pick_himiya_9_lashevska.pdf
Дата 18.11.2013 11:51:00 Размер файла 18 MB Завантажити 27

Схожі матеріали (за тегом)