Зарубіжна література

9 клас Перегляди: 367
Купити
Зарубіжна література. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 207
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев’ятикласники та дев’ятикласниці!

 

Ви живете у XXI столітті, коли світ стрімко змінюється. Глобальні процеси позначилися й на долі нашої країни, яка рухається вперед, гідно крокуючи серед інших цивілізованих держав. Розвиток України та її місце у світі нині визначаєте ви. Саме вашому поколінню випало жити в добу, коли питання збереження миру, порозуміння між народами та гуманістичні цінності вирішують долю планети. Тому ви маєте ввійти в сучасний світ розумними та відповідальними, стати самостійними й творчими, відкритими до всього нового, вільними та сміливими в пошуку істини й власного місця в житті. Такими людьми, відданими доньками й синами незалежної України, вас зроблять книжки! Без читання книжок жодна людина не зможе бути успішною!

Художня література в сучасному світі відіграє особливу роль. Природні й соціальні катаклізмі! відступають перед силою думки, добра та краси, яку має мистецтво слова. Тому сучасне покоління — це покоління, яке читає і примножує духовні цінності, що залишили нам попередні культури.

Використовуючи здобутки художньої літератури та культури, ми з вами й наша Україна будемо щасливо жити в суцвітті цивілізованих країн, досягнемо миру й процвітання!

Читайте найкращі книжки світу! Вони дадуть вам духовний фундамент у житті й стануть літературним мостом до всього світу! Найкоротший шлях до інших народів — це культура. Тому сміливо й натхненно вирушаймо цим шляхом уперед!

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_9_nikolenko3.pdf
Дата 17.04.2022 21:46:58 Размер файла 6 MB Завантажити 3

Схожі матеріали (за тегом)