Основи здоров'я

9 клас Перегляди: 3560
Купити
Основи здоров'я. Підручник для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

У 9-му класі ви завершуєте вивчення предмета «Основи здоров’я». Застосовувати знання, уміння і навички, здобуті на уроках основ здоров’я, ви будете впродовж усього життя, незалежно від того, ким станете, яку професію оберете.

Деякі з цих навичок так і називаються — життєвими. Це навички розбудови самооцінки, постановки і досягнення мети, аналізу проблем і прийняття рішень, розв’язання конфліктів, керування стресами, лідерства і роботи в команді.

З наступного року ви навчатиметесь у профільній школі, тому вже тепер маєте обрати відповідний напрям. Підручник допоможе кожному з вас зорієнтуватись у світі професій, оцінити свої природні нахили і здібності, розробити стратегію самореалізації.

Попереду рік напруженої праці, підготовки до важливих іспитів. На уроках основ здоров’я ви удосконалюватимете свої навчальні навички, розвиватимете сприйняття, пам’ять і увагу, вчитиметесь ефективно планувати час і готуватися до іспитів.

Здоров’я в сучасному світі це набагато більше, ніж відсутність хвороб. Це способи мислення і поведінки, які підвищують рівень загального благополуччя, забезпечують самореа-лізацію і життєвий успіх.

Ми живемо на зламі епох, коли нинішнє і майбутні покоління мають дбати не лише про добробут людини, а й про благополуччя всієї планети.

Здоров’я неоціненний дар, за який люди несуть особисту відповідальність. Сподіваємося, що уроки і тренінгн з основ здоров’я залишать теплі спогади у вашій душі, а почерпнуті на них знання не раз допоможуть вам у житті.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_9_vorontsova.pdf
Дата 24.09.2013 23:25:00 Размер файла 14 MB Завантажити 51

Схожі матеріали (за тегом)