Географія

9 клас Перегляди: 3755
Купити
Географія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Видавничий дім "Світ знань"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев'ятикласники!

 

Сучасний світ стрімко розвивається, змінюються віковічні традиції, засоби виробництва і, врешті-решт, свідомість людини. Сучасна людина характеризується мобільністю, умінням швидко переміщуватися у просторі, використовуючи сучасні види транспорту, та пристосовуватися до нових умов. Та де б ми не побували, лише наш рідний край Україна викликає в нас ні з чим не зрівнянні почуття. Кожен із нас любить свою рідну землю, та чи добре ми її знаємо? Щоб зрозуміти це, достатньо перегорнути принаймні перші сторінки цієї книги. Адже вивчення економічної і соціальної географії України - це подорож у найвідда-леніші куточки рідної землі, вивчення її населення і господарства, спроба зрозуміти механізми, які забезпечують функціонування усіх ланок господарської та соціальної сфери.

Підручник, який ви тримаєте у руках, має таку структуру. Його текстова частина поділяється на основну (матеріали параграфів, блоки запитань і завдань, практичні роботи) та допоміжну (додатки, блоки «Довідкові матеріали», «Для допитливих»). На початку кожної теми вміщено блок «Вирішуємо проблеми», який націлює на практичне застосування набутих знань, дає змогу проявити власні компетенції. Більшість ілюстративного матеріалу підкріплена відповідним завданням, яке необхідно розв’язати. Підручник містить картографічний матеріал. Вміло використовуйте його, адже карта - це друга мова географії.

Пам’ятайте, що підручник основне, але не єдине джерело географічних знань. Користуйтеся додатковою літературою, картографічними матеріалами, використовуйте інформацію на цифрових носіях та мережу Інтернет.

 

pdf.png pick_geografiya_9_nadtoka.pdf
Дата 24.09.2013 23:16:00 Размер файла 12 MB Завантажити 23

Схожі матеріали (за тегом)