Українська мова

9 клас Перегляди: 4321
Купити
Українська мова. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 223
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники!

 

Пройшло літо... І ви подорослішали, змужніли, багато чого навчилися. Та на дворі вересень — і підручник знову запрошує вас у захопливий світ знань.

Уміщені в підручнику провила допоможуть збагнути закони граматики. Подані в підручнику вправи та завдання покажуть, як застосовувати ці закони у практиці спілкування - в усіх видах мовленнєвої діяльності.

Вивчаючи українську мову, ви чимало дізнаєтеся про історію та культуру рідного краю, про долі своїх чудових земляків, витвори їхніх працьовитих рук і щирих сердець. Українську мову творили і творитимуть мільйони людей, які жили, живуть і будуть жити на нашій землі. У підручнику ми прагнули явити вам українців - серйозних і усміхнених, мрійливих і суворих, вірних тьрадиціям і схильних до новацій, тобто нас їз вами. І переконати вас, що саме з наших мрій і сподівань, переконань і знань, буднів і свят складасться доля Української Держави. Сьогодні, завтра і завжди.

Сподіваємося, що підручник навчить вас ще дужче любити землю, на якій ви живете, поважати український народ, який до всіх народів світу ставиться приязно і з повагою, виконуючи заповіт свого великого поета Тараса Шевченка: «...І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

Розміщені в розділі «Довідкове бюро» таблиці та схеми допоможуть поглибити раніше здобуті та узагальнити щойно отримані знання, слугуватимуть опорою й підмогою у виконанні класних і домашніх завдань.

Тлумачний, термінологічний і фразеологічний словнички нададуть можливість не лише з'ясовувати лексичне значення слова чи зміст фразеологізму, а й збагатити свій словниковий запас, дадуть змогу з величезного розмаїття лексичних засобів вибирати найточніші слова для конкретного висловлювання.

Цього року ви, як завжди, не лише вивчатимете правила і виконуватимете вправи, а й будете вчитися розуміти інших і себе, готуватися до свідомого вибору майбутньої професії, свого шляху в дорослому житті.

 

pdf.png pick_ukrayinska_mova_9_glazova.pdf
Дата 24.09.2013 23:30:00 Размер файла 18 MB Завантажити 31

Схожі матеріали (за тегом)