Українська мова

9 клас Перегляди: 9812
Купити
Українська мова. Підручник для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 232
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники!

 

Запрошуємо вас 11 родовж и Т и мандрівку стежками одного з найцікавіших і найбільших розділів мовознавства - «Синтаксису». Попереду — нові відкриття і знайомство з видами складного речення та складним синтаксичним цілим. Також ви матимете нагоду вдосконалити свої навички зв’язного мовлення, а наприкінці навчального року Ґрунтовно повторити матеріал, вивчений у 5—9-х класах.

Під час «підкорення» кожного параграфа радимо дотримуватися чіткої послідовності етапів роботи. Спочатку ознайомтеся з ключовими питаннями теми, пригадайте раніше здобуті знання та виконайте завдання дослідницького характеру, щоб зробити хоча й невелике, але власне відкриття. Потім уважно прочитайте теоретичні відомості, осмисліть їх та виконайте різноманітні тренувальні вправи. Кожен параграф завершується висновками, де стисло подані основні положення теми.

Вправи з позначками «Попрацюйте в парах», «Два - чотири - всі разом», «Мозковий штурм», «Мікрофон» виконуються колективно й за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника. Також варто взяти участь у виконанні групових проектів, які допоможуть поглибити знання з мови, розвинуть ваші творчі здібності.

Для тих, хто бажає вийти за межі навчальної програми, багато цікавої та корисної інформації вміщено в рубриках «З глибин мовознавства», «Для вас, допитливі» та на спеціальних сторінках «Культура мовлення» і «Моя сторінка».

Наприкінці кожного розділу виокремлено параграфи узагальнення вивченого, у яких є запитання і завдання для самоперевірки й самооцінки, а також тести для підготовки до тематичної атестації.

Пінними дороговказами мандрівки розділом «Синтаксис» стануть опорні схеми на форзацах підручника, уміщені в додатках словнички, скорочені відповіді до вправ, поради щодо виконання різних мисленневих дій.

І не забувайте щирої поради майстра художнього слова Максима Рильського: «Як парость виноградної лози, плекайте мову»!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_9_zabolotniy.pdf
Дата 24.09.2013 23:29:00 Размер файла 17 MB Завантажити 29

Схожі матеріали (за тегом)