Всесвітня історія

9 клас Перегляди: 4129
Купити
Всесвітня історія. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Як працювати з підручником.

 

Перед тим як розпочати вивчення нового періоду всесвітньої історії, варто ознайомитися зі змістом підручника та його структурою. Матеріал підручника поділено на шість тем та 26 параграфів. Дати основних подій, поняття й терміни, персонали історичних діячів, на які слід звернути увагу і запам’ятати, виділені в тексті спеціальним шрифтом.

Важливе значення для засвоєння матеріалу мають історичні документи, ілюстрації, карти та схеми. Працюючи з параграфом, необхідно обов’язково прочитати вміщений документ та запитання до нього. Схеми розкривають зв'язки між складовими історичних явищ, пояснюють їхні особливості тощо.

Параграфи завершуються висновками, які допоможуть звернути увагу на провідні ідеї, розкриті в їхньому змісті. До кожного параграфа вміщені запитання та завдання, за допомогою яких ви можете перевірити свої знання. Звертайте увагу на умовні позначки, подані поряд із ними. Вони підкажуть вам, що і як необхідно виконувати. Основні дати вивченої теми вам допоможе запам’ятати «Хронологічна сторінка».

Спеціальні позначки, розміщені на сторінках підручника, допоможуть вам у роботі з ним на уроках і вдома.

Запитання, розташовані після назви параграфа, допоможуть вам пригадати раніше вивчений матеріал і краще зрозуміти новий.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_9_gisem.pdf
Дата 24.09.2013 23:30:00 Размер файла 10 MB Завантажити 53

Схожі матеріали (за тегом)