Зарубіжна література

9 клас Перегляди: 5565
Купити
Зарубіжна література. Хрестоматія для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2009
• Сторінок: 464
• Формат файлу: pdf

 

До цієї хрестоматії ввійшли твори, текстуальне вивчення яких передбачене чинними програмами із зарубіжної літератури. Тож це видання — ключ до вашого успіху, оскільки без опанування художнього тексту літературу вивчати неможливо.

Хрестоматія є частиною навчально-методичного комплекту дая 9 класу, куди входять підручник «Зарубіжна література. 9 клас» (авт. Ю. І. Ковбасенко) та методичні посібники інших авторів (К.: Грамота, 2009), але водночас вона є самодостатнім виданням, яке може використовуватися як з іншими підручниками, так і окремо — як книжка для самостійного читання.

До хрестоматії увійшли відомі твори Кальдерона, Мольєра, Вольтера, Гете, ІІІиллера, Гофмана, Гейне, Байрона, Міцковича, Пушкіна, Лєрмонтова, Гоголя в найкращих україномовних перекладах. Деякі з них подані в повному обсязі, деякі — у скороченні, але при цьому дбайливо збережені їхні сюжетні лінії, ключові епізоди та особливості стилю авторів і епох.

Хрестоматія розрахована на учнів 9-х класів, але може бути корисною і для студентів, учителів, а також усіх шанувальників Словесності.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_9_kovbasenko.pdf
Дата 24.09.2013 23:35:00 Размер файла 16 MB Завантажити 30

Схожі матеріали (за тегом)