Всесвітня історія

9 клас Перегляди: 1426
Купити
Всесвітня історія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Аксіома"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні учні!

 

Упродовж 9-го класу Ви ознайомитеся з епохою модерної доби, зміст якої склали революції, національно-визвольні рухи, війни, формування колоніальних імперій, зміни в усіх сферах людського повсякдення.

Глибоко опанувати цю епоху Вам допоможе наш підручник, який передбачає не тільки вивчення історичних подій та явищ, а й можливість стати справжнім істориком-дослідником. Вивчаючи минуле, історик проводить перехресний допит свідків, паралельно вивчає документальні джерела, спогади, свідчення сучасників, аналізує погляди інших дослідників. Тому в підручнику є такі рубрики:
• «Мовою джерела»
• «Очима сучасника»
• «Погляд ученого»

Знайомство з ними дасть змогу Вам відчути себе істориком-науковцем, отримати додаткову інформацію.

Пропонована система завдань та запитань має допомогти Вам як пригадати раніше вивчене, так і засвоїти й закріпити нові знання, спробувати сформувати власну думку, оцінку події, історичного діяча. Для цього у нагоді Вам має стати рубрика наприкінці параграфа «Поміркуйте».

Історія — це діяння відомих і маловідомих або просто пересічних людей. Але найпомітнішими є ті, яких ми назвали «Творці світової історії». Спробуйте сформувати власну оцінку їхніх діянь.

Історія — це перш за все знання дат. Основні дати, терміни і поняття для кращого їх запам’ятовування винесені наприкінці параграфа.

По завершенню кожного розділу Ви зможете узагальнити, перевірити отримані знання й оцінити свої освітні досягнення, використовуючи завдання тематичного оцінювання за вибором.

Отже, успіхів, наснаги й інтересу, який не має згаснути у цій мандрівці сторінками світової історії кінця XVIII — початку XX ст.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_9_kolyada.pdf
Дата 19.12.2017 18:11:00 Размер файла 21 MB Завантажити 4

Схожі матеріали (за тегом)