Всесвітня історія

9 клас Перегляди: 4283
Купити
Всесвітня історія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Перш ніж розпочати вивчення нового періоду всесвітньої історії, необхідно ознайомитися зі змістом та структурою підручника, з яким ви працюватимете. Матеріал цього навчального видання об’єднано у п’ять розділів, кожен з яких містить кілька параграфів, що, своєю чергою, поділяються на пункти. Дати основних подій, історичні поняття і терміни, персонали історичних діячів, на які необхідно звернути увагу і запам’ятати, виділені в тексті жирним шрифтом.

Важливе значення для засвоєння матеріалу мають історичні документи, ілюстрації, карти й схеми. Працюючи з параграфом, необхідно прочитати вміщений в ньому текст документа й відповісти на поставлені запитання. Розглядаючи ілюстрації, звертайте увагу на підписи, що пояснюють зміст зображеного. Робота з історичною картою сприятиме формуванню уявлень про те, де саме відбувалися події, про які йдеться у тексті, або які зміни вони спричинили. Наведені в параграфах схеми розкривають зв’язки між складниками історичних явищ, пояснюють їх особливості тощо.

Після кожного параграфа подано запитання й завдання. Звертайте увагу на умовні позначення поряд із ними — вони підкажуть, що і як необхідно виконувати. Завершивши вивчення теми, ви зможете підсумувати опрацьований матеріал за наведеними узагальнюючими запитаннями та здійснити самоперевірку рівня засвоєних знань за тестовими завданнями.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_9_sorotchinska.pdf
Дата 19.12.2017 18:09:00 Размер файла 21 MB Завантажити 36

Схожі матеріали (за тегом)