Алгебра

9 клас Перегляди: 1855
Купити
Алгебра. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники і дев'ятикласниці!

 

Настав новий навчальний рік і ви з новими силами продовжуєте підкоряти алгебру — цікаву і важливу складову математики. Опанування цією наукою є запорукою для подальшого успішного вивчення інших навчальних предметів, для повноцінного життя в сучасному суспільстві.

Значення алгебри для людини розкривали відомі математики:
• Алгебра розширює та удосконалює людський розум (Л. Пуансо).
• Люди, які не знайомі з алгеброю, не можуть уявити тих дивовижних речей, яких можна досягти за допомогою вказаної науки (Г. Лейбніц).

Разом із цим підручником ви завершуєте вивчення алгебри в основній школі. А щоб уявити, яке місце належить матеріалу 9 класу, розгляньте розміщений нижче перелік тем. Кольором виділено матеріал, який ви вивчатимете в цьому році.

Математичні поняття «нерівність», «квадратична функція» та «числова послідовність» відображають відношення, які відіграють важливу роль у реальному світі. На основі цих понять та їх властивостей базується багато методів сучасної науки і здійснюється дослідження різноманітних явищ і процесів природи та людської життєдіяльності.

Алгебра сьогодні пронизує майже всі галузі знань і є мовою, якою «говорять, пишуть і думають» інші науки. Важко уявити сферу діяльності, де не використовують математику. За допомогою математичних моделей описують реальні процеси, математичними методами користуються соціологи й інженери, юристи й біологи, архітектори й музиканти. Аби стати фахівцем у майбутньому, здобути достойну освіту та бути успішними у дорослому житті, необхідно докласти багато зусиль. А вивчення алгебри — одна зі сходинок до успіху на вашому шляху. Черпайте алгебраїчні знання, розширюючи і доповнюючи досвід, отриманий у попередні роки.

Сподіваємося, що цей підручник стане вам добрим помічником в опануванні алгебри, у набутті нових знань, умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

 

pdf.png pick_algebra2_9_bevz.pdf
Дата 10.12.2017 18:37:00 Размер файла 15 MB Завантажити 8

Схожі матеріали (за тегом)