Трудове навчання (технічні види праці)

9 клас Перегляди: 2469
Купити
Трудове навчання. Технічні види праці. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Перун"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 112
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев’ятикласники!

 

З кожним роком у вас з’являється дедалі більше можливостей проявити свої творчі здібності, застосовуючи різноманітні матеріали і технології.

У дев’ятому класі на заняттях трудового навчання ви зможете розкрити свої найкращі людські якості: бажання творити добро і красу, працелюбність, старанність, підприємливість, уміння вчитися, станете компетентнішими у використанні природних і штучних матеріалів. Ви здобудете необхідні вам у житті знання про найсучасніші конструкційні матеріали, навчитеся створювати з них необхідні вироби, проявивши при цьому вміння проектувати, виконувати технологічні операції, працювати разом із однокласниками та дорослими і реалізовувати власні проекти.

Спроектувати та якісно виготовити вироби вам допоможуть завдання для практичних робіт, до яких пропонуються графічні зображення виробів і технологічні картки.

Користуючись підручником, ви дізнаєтеся багато нового про автоматизацію та комп’ютеризацію технологічних процесів, застосування промислових роботів.

Цікавою і корисною вам у житті буде інформація про вибір власного стилю в одязі та догляд за своїми речами.

Для зручності орієнтування в підручнику використовуються піктограми та інші умовні позначення. Нові для вас технічні терміни та основні визначення вирізнено в тексті курсивом. Знайти необхідну інформацію вам допоможе предметний покажчик, розміщений у кінці підручника.

Перевірити рівень своїх навчальних досягнень ви зможете, використовуючи запитання для самоконтролю, тести і критерії оцінювання проектів.

Працюючи з підручником, ви зможете найповніше розкрити свої здібності в тих видах діяльності, що відповідають вашому покликанню. Цей підручник зорієнтує вас на вибір улюбленої справи, профілю подальшого навчання, допоможе відповісти на запитання «Ким бути?» і «Яким бути?»

 

pdf.png pick_trudove_navtchannya_9_tutashinskiy.pdf
Дата 06.12.2017 18:36:00 Размер файла 9 MB Завантажити 5

Схожі матеріали (за тегом)