Трудове навчання (технічні види праці)

9 клас Перегляди: 2661
Купити
Трудове навчання. Технічні види праці. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

У 9 класі ви далі вивчатимете світ техніки й технологій, пов’язаних з обробкою сучасних конструкційних матеріалів — полімерів і композитів. Вам цікаво буде дізнатися, як організувати свою діяльність для планування технологічних процесів при виготовленні комплексних виробів. Ви ознайомитеся з деякими конструкційними матеріалами — пластмасами та композитними матеріалами, із сучасними методами обробки полімерів і отриманням деталей складної форми з термопластів та композиційних матеріалів, навчитеся особливим прийомам розмічання та різання полімерних матеріалів. Практичні заняття дадуть вам змогу закріпити вже набуті вміння з виконання трудових операцій та опанувати практичні прийоми роботи з новими видами ручних інструментів для обробки пластмас та полімерів.

Розділ «Основи техніки, технологій і проектування» введе вас у світ автоматизації, комп’ютеризації та роботизації сучасних виробничих процесів. Ваші знання з проектної діяльності поповняться інформацією про біоніку як науку та використання біонічних форм у проектуванні, крім того, ви ознайомитеся з принципами проектування майбутньої професійної діяльності. Навчальний матеріал розділу «Технологія побутової діяльності» допоможе вам сформувати власний стиль в одязі, вдало добирати аксесуари.

Налаштуватися на вивчення нового матеріалу вам допоможуть завдання, розміщені на початку та всередині кожного з параграфів. Для того щоб перевірити й закріпити знання з кожної теми, наприкінці параграфів подано рубрики «Чи добре засвоїли?», «Поясніть». Підсумувати й систематизувати здобуті знання дасть вам змогу рубрика «Підбиваємо підсумки». Тим, хто хоче дізнатися трохи більше, корисною буде інформація, подана в рубриці «Поглибте свої знання». Виконання проекту та виготовлення комплексного виробу допоможе вам набути навичок з проектної діяльності, більше дізнатися про властивості матеріалів та прийоми праці. Виконуючи практичні роботи та працюючи над виготовленням комплексного виробу, будьте уважними, дотримуйтеся правил безпечної праці.

 

pdf.png pick_trudove_navtchannya_9_lebedev.pdf
Дата 06.12.2017 18:37:00 Размер файла 15 MB Завантажити 7

Схожі матеріали (за тегом)