Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

9 клас Перегляди: 2903
Купити
Трудове навчання (обслуговуючі види праці). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев’ятикласники!

 

Цього навчального року ми приділимо основну увагу ручному в’язанню спицями та виготовленню виробів у етнічному стилі. Щоб вам було легше й цікавіше працювати, ми розробили чіткі і зрозумілі інструкції у вигляді схем та ілюстрацій, а також запропонували для виготовлення вироби, які обов’язково надихнуть вас на пошук власних оригінальних ідей і рішень.

Знаходити відповіді на запитання, які виникатимуть під час навчання, допоможуть рубрики «Пригадаймо», «Цікаво знати», «Довідка», «Порада», «Ідеї для натхнення», а також «Путівник учня». Орієнтуйтесь на відповідні позначки - так ви зможете не тільки швидко знайти потрібний матеріал, а й ефективніше організувати роботу з підручником.

У кінці кожного параграфа розміщено інструкцію для виконання практичної роботи, творчі завдання, які можна виконувати разом із дорослими.

Рубрика «Застосуй на практиці» пропонує зразки доступних виробів. Підручник містить параграфи з технологією виготовлення виробів, які включені навчальною програмою в орієнтовний перелік об’єктів праці. Тож ви зможете обрати той виріб чи технологію, що зацікавив най-найбільше.

Пам’ятайте: практична робота у шкільній майстерні потребує уваги і зосередженості. Не забувайте завчасно правильно організувати робоче місце. Будьте уважними, старанними, дотримуйтеся правил безпечної праці.

Переконані, що і теоретична частина, і практичні настанови дадуть вам можливість поглибити свої знання, удосконалити навички, а також допоможуть розкрити творчі здібності.

 

pdf.png pick_trudove_navtchannya2_9_terestchyuk.pdf
Дата 06.12.2017 18:35:00 Размер файла 35 MB Завантажити 13

Схожі матеріали (за тегом)