Основи правознавства

9 клас Перегляди: 4192
Купити
Основи правознавства. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

Перед вами підручник з нового для вас предмета -основ правознавства. Запрошуємо до подорожі у світ права! Більшість звичних форм нашої повсякденної поведінки передбачені й регламентовані правом, хоча ми і не сприймаємо їх як такі.

Право виникло ще в давнину, упродовж тривалого часу впливало на розвиток людства й нині відіграє важливу роль у житті держави, суспільства й кожної людини.

Знання, дотримання й застосування правових норм робить наше життя ефективним, безпечним, комфортним, а отже, щасливішим.

Протягом року ви поглиблюватимете знання про причини виникнення держави, її типи та форми, сучасну українську державу та її органи, про правові норми, галузі права та законодавство. Цей підручник та цікаві уроки з основ правознавства допоможуть вам сформувати уявлення про право як засіб упорядкування суспільних відносин і вміння використовувати його у своєму житті.

Ви зможете опанувати нові знання й розвинути багато корисних умінь і навичок, які знадобляться вам не тільки після закінчення школи, а вже сьогодні.

Сподіваємося, що цей предмет стане одним із камінчиків, який, за мудрим висловом індійського філософа, зможе змінити течію річки вашого життя.

 

pdf.png pick_osnovi_pravoznavstva_9_remech.pdf HOT
Дата 26.11.2017 13:18:00 Размер файла 12 MB Завантажити 101

Схожі матеріали (за тегом)