Зарубіжна література

9 клас Перегляди: 3313
Купити
Зарубіжна література. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Основа"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Вступне слово.

 

Зарубіжна література, мабуть, один із найцікавіших навчальних предметів у шкільній програмі. Пізнання законів літератури неможливе без усвідомлення того, що з часом якісь цінності можуть змінюватися, а якісь — залишатися вічними, без розуміння того, яким уявляли світ люди певної культурної доби. Розгортаючи цей підручник, ви знову, як і у восьмому класі, вирушаєте в захопливу подорож неосяжним і дивовижним світом художньої літератури.

Світ розширить для вас свої обрії, і цього навчального року увійдуть у ваше життя яскраві, неповторні літературні герої, багато з яких, можливо, стануть вірними друзями. Разом із ними ви вирішуватимете складні життєві проблеми, відкриватимете нові істини.

Цього навчального року на вас чекають тривалі подорожі: до епох Просвітництва, Романтизму, Реалізму та до сучасності з їхніми вершинними досягненнями.

Могутність, мудрість і краса літератури відкриваються в усьому безмежжі тільки перед людиною освіченою й допитливою, тому кожен із шести розділів підручника починається біографічною довідкою про епоху, письменника, його батьківщину, анотацією твору, який ви вивчатимете.

Система завдань підручника має три рівні.

Різноманітні рубрики — «Теорія літератури» (ТЛ), «Культурологічні зв’язки» (ЕК), «Україна і світ» (УС), «Співдружність мистецтв» (ЛК), «Літературний ринг», «Ваша книжкова полиця», «Онлайн-бібліотека» та інші — допоможуть вам усебічно розглянути пропоновані літературні теми та проблеми й поміркувати над ними, удосконалити свої вміння та навички.

Упевнені, що підручник стане вам у пригоді й допоможе підвищити рівень ключових компетентностей та адекватно оцінити власний рівень навчальних досягнень, спроектувати програму подальшої самоосвіти, скласти список літератури для читання влітку. Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, коли ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_9_parashitch.pdf
Дата 19.11.2017 22:52:00 Размер файла 16 MB Завантажити 14

Схожі матеріали (за тегом)