Français

Опубліковано в 9 клас   |   Переглянуто 4612 разів
Оцініть підручник!
(3 голосів)
| Купити
Français
Французька мова (5-й рік навчання). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Ви продовжуєте вивчати французьку мову, шосту найпоширенішу мову у світі (після китайської, англійської, гінді, іспанської та арабської мов), мову кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури. Згідно з соціологічними підрахунками, кількість франкофонів у 2050 році сягне позначки 700 мільйонів, що представлятиме 8 % світового населення проти 3 % сьогодні.

Підручник «Français 9» дасть вам можливість удосконалити вже сформовані та набути нові компетенції усного і письмового мовлення, легко та із задоволенням продовжити вивчати граматику, збагачувати словниковий запас, знайомитися з культурними особливостями та звичаями Франції.

Вивчення іноземної мови, так як і гра на музичному інструменті, потребує постійної практики. Тому автори запропонували вам багато цікавих і різноманітних вправ. Усі вправи і завдання, що запропоновано в підручнику, спрямовані на формування у вас здатності практичного використання французької мови в життєвих ситуаціях.

Для того щоб поліпшити, зробити зручним і сучасним процес вивчення французької мови, авторами підручника було запропоновано використання електронної підтримки. Вам знадобиться смартфон або планшет і підключення до мережі Інтернет. На сторінках підручника подано QR-коди, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком, а саме аудіозаписом уроків. Для того, щоб скористатися QR-кодом, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфоні/планшеті. Наприклад, для пристроїв з операційною системою Android потрібно запустити Google Play Market та завантажити програму Powerful QR Code Scaner А+ або будь-яку аналогічну. Завантажити програми для зчитування QR-кодів для інших операційних систем допоможуть відповідні додатки: Windows Mobile — WndowsStore, iOS — iTunes.

Вивчення французької мови дасть вам можливість вийти за звичні межі буденного способу мислення, допоможе під іншим кутом поглянути на повсякденні, звичні речі, розвиватиме здатність вирішувати проблеми, а також ставати більш спритними і винахідливими, адже вивчаючи іноземну мову, ви дивним чином поєднаєте практичні дії й інтелектуальні процеси. Не секрет, що людина, яка володіє мовами, - різнобічно розвинена особистість, вільніша та впевненіша у спілкуванні з людьми, має кращу здатність до вивчення нового.

Впевнені, що вас не потрібно переконувати, що вивчення французької мови — це цікаво та корисно!

 

pick_frantsuzska_mova_9_tchumak.pdf HOT
Дата 19.11.2017 21:09:00 Размер файла 17 MB Завантажити 142

Схожі матеріали (за тегом)

Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français
Français