Français

9 клас Перегляди: 1682
Купити
Французька мова (9-й рік навчання). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Ви продовжуєте вивчати французьку мову - одну з найкрасивіших і мелодійніших мов світу. Нині французькою розмовляють понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах світу. Франкофонія об’єднує 68 держав та урядів. Французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного олімпійського комітету, Міжнародного Червоного Хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій.

Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе вам досягти достатнього рівня у володінні французькою мовою та отримати нові можливості спілкування з вашими франкомовними однолітками. Матеріал підручника структу-ровано за тематичним принципом і застосовано у відповідних мовленнєвих ситуаціях, які стимулюватимуть вас до висловлення власної думки, творчого використання набутих умінь і навичок. Вивчаючи запропонований матеріал, ви відкриєте різноманітний та дивовижний світ Франції і дізнаєтеся багато цікавого про життя французьких підлітків.

У цьому підручнику ви віднайдете корисну інформацію, зокрема адреси сайтів в Інтернеті, які допоможуть зробити процес вивчення французької мови цікавішим та динамічнішим. Та найголовніше - ви отримаєте поради, як реалізувати отримані знання на практиці.

Видання складається із семи розділів, що відповідають темам програми. Кожен розділ завершується рубрикою Bilan, призначеною для перевірки набутих знань.

Наприкінці підручника подано граматичний довідник, таблиці відмінювання дієслів і французько-український словник.

Матеріал підручника супроводжується тематичними малюнками та світлинами, які органічно поєднано з текстовим матеріалом.

 

pdf.png pick_frantsuzska_mova_9_klimenko.pdf
Дата 30.09.2017 19:24:00 Размер файла 12 MB Завантажити 9

Схожі матеріали (за тегом)