English

9 клас Перегляди: 4750
Купити
Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 312
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже і люба подружко!

 

Перед тобою підручник з англійської мови. Він містить сім розділів -Units. Кожен з них - це велика тема, наприклад, “Getting to Know Yourself” або “Preparing for the Future". Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин.

Кожен урок починається з бесіди - Go Ahead!, яка допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» у середовище англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.

Виконуючи цікаві завдання у робочому зошиті, ти швидше й краще засвоїш матеріал.

Ти дізнаєшся про життя підлітків у своїх країнах, навчишся спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватиме улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ти покажеш своїм закордонним друзям свою рідну країну - Україну, познайомиш з її визначними місцями.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників ти дізнаєшся більше про англомовні країни. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, а згодом перетворитися на цікавого співрозмовника.

 

pdf.png pick_angliyska_mova_9_kalinina.pdf
Дата 30.09.2017 19:23:00 Размер файла 19 MB Завантажити 71

Схожі матеріали (за тегом)