Мистецтво

9 клас Перегляди: 2645
Купити
Мистецтво. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 168
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев’ятикласники та дев’ятикласниці!

 

Перед вами книжка, за допомогою якої ви продовжите знайомство з художніми стилями, течіями та напрямами, що народжувалися й розквітали, впливаючи на подальший розвиток творчої художньої діяльності. Ви поринете у світ мистецтва XX та XXI століть: ознайомитеся із творами майстрів модерну та імпресіонізму, розмаїттям течій і напрямів модернізму та постмодернізму. І, звичайно, зануритеся в захопливий світ екранних мистецтв - кінематографа і телебачення, дізнаєтеся про їх різновиди та художню специфіку.

Сприйняття та інтерпретація кращих зразків світового мистецтва допоможуть вам усвідомити його роль у житті, навчитися висловлювати своє ставлення до творів, а відтак - мати власну позицію не тільки щодо творів мистецтва, а й стосовно будь-якого художнього явища життя.

Рубрики підручника розширять ваші уявлення про шедеври світового мистецтва, створені в певному художньому стилі чи напрямі («Перлина»), висвітлять досягнення в царині мистецтва («Довідка»), ознайомлять із цікавими фактами («Факт»). Сподіваємося також, що ви отримаєте справжнє емоційне задоволення, співаючи пісні або створюючи художні образи.

І головне, пам’ятайте, що функція мистецтва набагато більша, ніж просто формувати певні знання чи вміння. У мистецтві немає правил і теорем, які треба заучувати, - його потрібно навчитися відчувати й розуміти. Наші з вами завдання - навчитися насолоджуватися творами мистецтва, переживати всі відтінки емоцій і почуттів, утілені в художніх образах, намагатися зрозуміти ідеї й меседжі, що посилають нам сучасні митці у своїх творах. А ще для вас відкривається широке поле для роздумів, ви матимете змогу висловлювати свої міркування, відстоювати їх у дискусіях, давати творам власні художні оцінки, працювати з додатковими джерелами інформації, а також творчо самовиражатися за допомогою тих мистецьких навичок, яких ви набули впродовж навчання.

Тож рушаймо в цікаву, пізнавальну й розвивальну подорож світом мистецтва!

 

pdf.png pick_mistetstvo_9_gaydamaka.pdf
Дата 30.09.2017 12:55:00 Размер файла 43 MB Завантажити 31

Схожі матеріали (за тегом)