Основи правознавства

9 клас Перегляди: 4486
Купити
Основи правознавства. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники!

 

У дев’ятому класі всі учні загальноосвітніх шкіл України розпочинають вивчення нового навчального курсу «Основи правознавства», спрямованого на отримання правових знань та навичок правових орієнтацій.

Досягненню мети й реалізації завдань курсу сприятиме пропонований підручник. У ньому в доступній учням формі викладено основи теорії держави та права, наведено приклади з юридичної практики; зроблено акцент на правах й свободах людини та громадянина. Ці знання безперечно знадобляться вам у майбутньому самостійному житті.

Курс розраховано на вивчення і засвоєння основ українського права. Автори не ставили перед собою завдання розглянути конкретні питання, які виникають у повсякденному житті, із застосуванням норм права, а зосередилися на основних юридичних поняттях.

Усвідомлення ідей та принципів сучасного права - основна мета вивчення першого розділу (вступ до теорії держави і права). Теоретичні поняття викладено в доступній формі й закріплено прикладами із сучасного українського законодавства. Це сприятиме кращому засвоєнню та закріпленню навчального матеріалу.

Другий розділ присвячено аналізу правовідносин, підстав їх виникнення, змін і припинення, складу та видів правопорушень, підстав і видів відповідальності.

Третій розділ висвітлює основи конституційного права України. Це допоможе учням орієнтуватися у змісті Основного закону України.

У четвертому розділі проаналізовано галузі цивільного, сімейного, трудового, адміністративного та кримінального права. Вивчення їх необхідне, тому що ці галузі складають основу регулювання відносин між громадянами, які щоденно стикаються із застосуванням цих норм права.

Останній розділ присвячено поясненню професії юрист, основним кваліфікаційним вимогам до осіб, які мають намір працювати за юридичним фахом.

 

pdf.png pick_osnovi_pravoznvstva_9_filipenko.pdf
Дата 30.09.2017 12:52:00 Размер файла 10 MB Завантажити 69

Схожі матеріали (за тегом)