Всесвітня історія

9 клас Перегляди: 1657
Купити
Всесвітня історія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники!

 

У минулому навчальному році ви ознайомилися з історією країн світу в ранній Новий час, початком оновлення європейського суспільства у другій половині XVIII ст. Наступний період Нової історії з кінця XVIII до початку XX ст., який ви вивчатимете, став часом докорінного перетворення старого світу, добою утвердження в передових країнах Європи і США індустріального суспільства.

Історики зазвичай пов’язують Новий час із утвердженням буржуазних відносин та вільної ринкової економіки, початком модернізації європейського суспільства на рейках нового, капіталістичного устрою. Це був час швидкого й інтенсивного розвитку світової цивілізації, коли матеріальний і духовний прогрес людства виявлявся особливо яскраво, доба соціальних революцій і найважливіших наукових відкриттів та винаходів, що змінили життя та побут людей, стрімкого розвитку західних країн і водночас докорінного перетворення східної цивілізації.

Завдання підручника полягає в ознайомленні вас із цим складним і напрочуд важливим періодом в історії людства, формуванні розуміння соціальних, політичних та економічних подій, що відбулися наприкінці XVIII - на початку XX ст. Додаткові запитання до ілюстративних джерел призначені для самостійного поглибленого вивчення.

Матеріали підручника сприятимуть вихованню поваги до культурних і духовних надбань людства, до боротьби за свободу і незалежність, формуватимуть критичне ставлення до проявів антигуманізму.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya2_9_osmolovskiy.pdf
Дата 24.09.2017 14:40:00 Размер файла 26 MB Завантажити 22

Схожі матеріали (за тегом)