Українська мова

9 клас Перегляди: 4601
Купити
Українська мова. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 264
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники!

 

Запрошуємо вас продовжити мандрівку стежками одного з найцікавіших і найбільших розділів мовознавства - «СИНТАКСИСУ». Попереду -нові відкриття та знайомство з різними видами складного речення. Також ви матимете нагоду вдосконалити свої навички зв’язного мовлення, а наприкінці навчального року ґрунтовно повторити матеріал, вивчений у 5-9-х класах.

До речі, якщо ви розпочинатимете опрацювання кожного параграфа із вступного завдання дослідницького характеру, то зможете не тільки отримувати знання в готовому вигляді, а й відкривати їх для себе самостійно. Погодьтеся, це набагато цікавіше.

Теоретичний матеріал у параграфах поділено на частини із зазначенням ключових понять, а деякі відомості оформлено у вигляді таблиць і схем, що значно полегшуватиме сприйняття, опрацювання та запам’ятовування інформації. Положення, у яких найчастіше припускаються помилок, подано з позначкою «Зверніть увагу!». Наприкінці кожного розділу виокремлено блоки узагальнення вивченого, у яких містяться завдання для самоперевірки й самооцінки, що допоможуть підготуватися до контрольної роботи.

Сподіваємося, вам сподобаються вправи з позначками «Попрацюйте в парах», «Два - чотири - усі разом», «Коло думок», «Поспілкуйтеся». їх виконують колективно й за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника. Також на вас чекають пізнавальні рубрики «Із глибин мовознавства», «Культура мовлення», «Для вас, допитливі». А у вільний час пропонуємо завітати до рубрики «Моя сторінка», де міститься багато цікавої інформації. Вивчаючи великі теми, ви зможете взяти участь у виконанні групових проектів, які допоможуть як поглибити ваші знання, так і розвинути творчі здібності.

Надійними помічниками на шляху здобуття знань стануть опорні схеми й таблиці на форзацах підручника, уміщені в додатках словнички, скорочені відповіді до вправ, поради щодо виконання певних видів завдань. Радимо також, щоб у вас під рукою завжди були різні словники: російсько-український, тлумачний, орфографічний, словник синонімів тощо.

ВИВЧАЙМО українську мову, ЛЮБІМО її, ПЛЕКАЙМО! Нехай ЄДНАЄ вона нас у рідній державі й у всьому світі!

 

pdf.png pick_ukrayinska_mova2_9_zabolotniy.pdf
Дата 24.09.2017 14:33:00 Размер файла 15 MB Завантажити 30

Схожі матеріали (за тегом)