Українська мова

9 клас Перегляди: 10719
Купити
Українська мова для загальноосвітних навчальних закладів з поглибленим вивченням філології. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі дев’ятикласники!

 

Нині, коли українська мова розширює сферу свого функціонування, посилюється увага до культури усного та писемного мовлення. Розмовляти добірною українською мовою стає престижно, приходить розуміння того, що досконале знання мови — важливий складник загальної культури людини.

Цього навчального року на уроках української мови ви продовжите опановувати синтаксис — цікаву науку про словосполучення й речення. Вам відкриє свої таємниці складне речення. Ви навчитеся доречно використовувати в мовленні складносурядні, складнопідрядні, безсполучникові, складні багатокомпонентні речення. Уміння правильно користуватися ними допоможе вам аргументовано доводити власні думки під час виступів, виконання письмових робіт і пошукових завдань.

Пропонуємо вам разом міркувати, аналізувати, робити висновки. Ви будете працювати під керівництвом учителя, самостійно, у групах, у парах.

Підручник має зручну структуру. Теоретичні відомості подано в рубриці «Буду я навчатись мови золотої» у формі текстів-роз’яснень, наочних схем, узагальнювальних таблиць.

Вправи рубрики «Практикум» уміщено за зростанням складності: від репродуктивних до творчих. Вони передбачають активний пошук, уміння аналізувати, експериментувати, висловлювати аргументи, формулювати висновки. Текстовий матеріал до вправ насичений цікавою пізнавальною інформацією з творчого доробку вчених-лінгвістів, письменників, мислителів, сприятиме засвоєнню найважливіших здобутків української та світової культури.

Завдання рубрики «Спілкування» допоможуть вам удосконалити мовлення, глибше засвоїти правила спілкування, відчути себе освіченою, упевненою людиною, здатною за допомогою мови якнайкраще виявити свої здібності в будь-яких життєвих ситуаціях.

Сподіваємося на те, що вам сподобаються рубрики «Культура мовлення», «Пишемо так», «Наголошуємо так», зацікавлять творчі завдання, стане у пригоді тлумачний словничок у кінці підручника. У словничку ви знайдете тлумачення слів, що в текстах вправ позначено зірочкою (*).

Тестові завдання рубрики «Готуймося до ЗНО» можна виконати онлайн, зареєструвавшись на сайті interactive @ ranok.com.ua. Окрім тестових завдань в інтернет-підтримці до підручника ви знайдете багато цікавої інформації: її наявність позначено в підручнику літерою І.

Маємо надію, що підручник стане надійним джерелом і порадником на шляху вашого творчого зростання, духовного збагачення.

 

pdf.png pick_ukrayinska_mova_9_karaman.pdf HOT
Дата 19.09.2017 19:21:00 Размер файла 18 MB Завантажити 143

Схожі матеріали (за тегом)