Трудове навчання

9 клас Перегляди: 4801
Купити
Трудове навчання (обслуговуючи види праці). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Друзі!

 

Ви тримаєте підручник, який створено спеціально для вас. З уроків трудового навчання в 5-8 класах ви дізналися багато корисного й цікавого про різні технології обробки матеріалів, про інструменти та матеріали, про світ професій. Ваші вмілі й вправні руки вже навчилися виробляти красиві речі.

У 9 класі ви вдосконалите свої знання та навчитеся багато чого нового, а цей підручник допоможе вам розкрити таємниці майстерності. Підручник виконаний у новому, сучасному дизайні. Сміливо мандруйте його сторінками, але спочатку ознайомтеся зі змістом підручника та зверніть увагу на його структуру.

Підручник складається з двох блоків: «Технологія виготовлення виробів, в’язаних спицями» та «Технологія виготовлення виробів у етнічному стилі». Ті з вас, хто буде навчатися за першим блоком, ознайомляться з особливостями виготовлення виробів, в’язаних спицями та навчаться їх виготовляти. Ті, хто вивчає другий блок, навчаться виготовляти вироби в етнічному стилі. Деякі теми, а саме: «Основи техніки, технологій і проектування», «Технологія проектування власного стилю» є спільними та розміщені в першому блоці.

Підручник складається з двох блоків: «Технологія виготовлення швейних виробів» та «Технологія виготовлення виробів інтер’єрного призначення». Вивчаючи перший блок, ви ознайомитеся з особливостями виготовлення поясних швейних виробів та навчитесь їх виготовляти. Вивчаючи другий блок, ви навчитеся виготовляти вироби інтер’єрного призначення. Деякі теми, а саме: «Матеріали хімічного походження», «Основи проектної діяльності», «Технологія вибору одягу і взуття та догляду за ними» є спільними й розміщені в першому блоці. Сподіваємося, що цікавий і змістовний матеріал підручника приверне увагу і буде корисним для всіх незалежно від того, за яким блоком ви навчаєтеся.

Кожний параграф поділено на частини. Невеликими порціями легше сприймати інформацію. Закріпити теоретичні знання вам допоможуть практичні роботи, розробки яких подано в підручнику. Приступаючи до тієї чи іншої роботи, уважно прочитайте послідовність її виконання. Перевірити засвоєння матеріалу та закріпити його допоможуть рубрики «Працюємо в парах» і «Працюємо творчо й самостійно» та контрольні запитання, що наведені в кінці кожного параграфа.

У параграфах також є додаткова цікава інформація, яка розширить ваш кругозір, підштовхне до пошуку нових знань в інших джерелах: журналах, енциклопедіях, Інтернеті.

У кінці підручника розміщено додатки з прикладами виробів, що можна виготовити на уроках або самостійно.

Фантазуйте і творіть! Створюйте нові, цікаві й корисні речі. Здобувайте нові знання та вміння, застосовуйте їх у житті.

 

pdf.png pick_trudove_navtchannya_9_hodzitska.pdf
Дата 16.09.2017 18:52:00 Размер файла 34 MB Завантажити 68

Схожі матеріали (за тегом)