Deutsch

9 клас Перегляди: 6409
Купити
Німецька мова (9-й рік навчання). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Вітаємо вас з початком нового навчального року і бажаємо успіхів у навчанні! Цього року ви продовжите вивчення німецької мови за підручником «Deutsch lernen ist super!». Головні герої Тіна та Макс будуть і цього року супроводжувати вас в подорожі до Німеччини, під час якої ви дізнаєтеся багато нового про цю країну.

Ви ознайомитеся із життям однолітків у Німеччині, дізнаєтеся про захоплення німецької молоді та її стиль життя. Ви навчитеся також розповідати про себе і своїх товаришів, про інтереси і вподобання українських підлітків, про їхні плани на майбутнє. Ви зможете з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину. «Наука і технічний прогрес», «Природа й погода», «Засоби масової інформації» — інші цікаві теми, які ви вивчатимете цього року.

Сподіваємося, що вам сподобається цей підручник і здадуться цікавими його завдання. На сайті видавництва ви знайдете інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити свій словниковий запас, потренуватися у читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови. Також ви матимете можливість роздрукувати додаткові матеріали, що допоможуть вам з легкістю виконати письмові домашні завдання.

Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ви значно покращите знання німецької й розширите свої горизонти.

 

pdf.png pick_nimetska_mova2_9_sotnikova.pdf HOT
Дата 16.09.2017 19:04:00 Размер файла 20 MB Завантажити 125

Схожі матеріали (за тегом)