Всесвітня історія

9 клас Перегляди: 24839
Купити
Всесвітня історія. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники і дев'ятикласниці!

 

Перед тим як розпочати вивчення нового періоду всесвітньої історії, варто ознайомитися зі змістом підручника та його структурою. Матеріал підручника об’єднано у п’ять розділів та 28 параграфів. Дати основних подій, поняття й терміни, імена історичних діячів, на які слід звернути увагу і запам’ятати, виділені в тексті спеціальним шрифтом. Тлумачення найважливіших понять подано окремими врізками.

Важливе значення для засвоєння матеріалу мають історичні документи, схеми та ілюстрації. Працюючи з параграфом, необхідно обов’язково прочитати вміщені до нього документи та відповісти на запитання. Схеми розкривають зв’язки між складовими історичних явищ, пояснюють їхні особливості тощо. Сюжетні ілюстрації, портрети видатних історичних діячів створять цілісне уявлення про події минулого та їх учасників.

Параграфи завершуються висновками, які допоможуть вам визначити розглянуті в них провідні ідеї.

Перевірити свої знання вам дозволять запитання, наведені після кожного параграфа. Підсумувати матеріал розділу ви зможете за допомогою завдань на узагальнення знань.

У кінці підручника ви знайдете словник основних термінів, до якого можна звернутися під час роботи з параграфами. На форзацах підручника розміщено загальну хронологічну таблицю та плани-схеми для самостійної роботи з підручником і додатковою літературою.

Проте не завжди інформації, наведеної в підручнику, достатньо для того, щоб підготуватися до уроків, зокрема до практичних занять, які потребують опрацювання додаткових джерел. А можливо, у вас виникне бажання поглибити свої знання та дізнатися більше, ніж написано в підручнику.

Із цією метою автори створили електронний освітній ресурс, на якому розміщено цікаву додаткову інформацію, фрагменти документів та запитання до них, тести для самоконтролю, що виконуються в режимі онлайн. Усе це ви знайдете за електронною адресою: interactive.ranok.com.ua.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_9_gisem2.pdf HOT
Дата 13.09.2017 19:46:00 Размер файла 17 MB Завантажити 1,892

Схожі матеріали (за тегом)