Інформатика

9 клас Перегляди: 2905
Купити
Інформатика. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники та дев'ятикласниці!

 

Ви тримаєте в руках підручник з інформатики, призначений саме для вас, учнів 9 класу. У 5-8 класах ви вже ознайомилися з базовими поняттями інформатики та основами роботи з комп’ютером, навчилися створювати графічні, текстові й мультимедійні документи, працювати з електронними таблицями, шукати в Інтернеті інформаційні матеріали, складати та виконувати алгоритми з повторенням та розгалуженням.

У цьому навчальному році на вас теж очікує чимало цікавого та корисного, а пропонований підручник буде вашим надійним помічником. Як же з ним працювати?

Підручник складається з десяти розділів. На початку кожного розділу ви знайдете рубрику «Повторюємо». Вона допоможе вам згадати відомості, які ви вивчали з цієї теми у попередніх класах і які будуть необхідні для засвоєння нового матеріалу.

Розділ складається з параграфів і практичних робіт за темами розділу. Кожний параграф містить теоретичні відомості за темою уроку, приклади практичного застосування отриманих знань, рубрики «Питання для самоперевірки», «Вправа», «Комп’ютерне тестування».

«Питання для самоперевірки» допоможуть вам з’ясувати, чи зрозуміли ви вивчений матеріал, а також підготуватися до виконання вправ і практичних робіт за комп’ютером.

Рубрика «Вправа» складається з теоретичних і практичних завдань. Вправи з позначкою ► містять окремі завдання, вправи з позначкою ►► — завдання із покроковим описом виконання. Виконуючи ці завдання, ви здобудете необхідні практичні навички роботи з комп’ютером.

Оцінити свої знання, вміння та навички вам допоможе рубрика «Комп’ютерне тестування». Завдання цієї рубрики можна виконати в онлайн-режимі на електронному освітньому ресурсі «Інтерактивне навчання» (www.interactive.ranok.com.ua).

У підручнику ви знайдете описи всіх практичних робіт, передбачених чинною програмою з інформатики. Щоб виконати кожну з них, ви маєте повторити матеріал, вивчений протягом попередніх уроків, — тоді ви зможете успішно застосувати свої знання, виконуючи завдання за комп’ютером.

 

pdf.png pick_informatika_9_bondarenko.pdf
Дата 10.09.2017 19:11:00 Размер файла 15 MB Завантажити 44

Схожі матеріали (за тегом)