Фізика

9 клас Перегляди: 3179
Купити
Фізика. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 248
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ви щойно розгорнули підручник, з яким працюватимете протягом навчального року. Сподіваємося, що він буде добрим помічником в опануванні фізики - науки про все багатство явищ навколишнього світу.

Вивчення фізики - це нелегка праця, адже шлях у науку завжди важкий. Радість пізнання дається тільки як нагорода за перемогу над труднощами, її можна порівняти з почуттям альпініста, який підкорив вершину.

Будьте наполегливими та уважними. Намагайтесь якомога краще засвоїти навчальний матеріал. Частіше обмінюйтесь думками щодо прочитаного зі своїми товаришами. Для з’ясування важких і спірних питань звертайтесь, у першу чергу, до вчителя, а також використовуйте додаткові джерела інформації - довідники, енциклопедії, Інтернет тощо. Для перевірки правильності розуміння вивченого матеріалу корисно обговорювати повідомлення, доповіді учнів та ін.

У 9-му класі ви вивчатимете магнітні і світлові явища, механічні і електромагнітні хвилі, фізику атома й атомного ядра, фізичні основи атомної енергетики, взаємодію тіл, закони збереження, ознайомитеся з основними законами механіки, оптики, атомної фізики. Теоретичний матеріал цього підручника допоможе вам зрозуміти й пояснити відповідні процеси та явища, закони і теорії. Звертайте увагу на текст, виділений жирним шрифтом. Це фізичні терміни, означення, важливі правила і закони, які треба запам’ятати і вміти застосовувати.

Підручник містить багато ілюстрацій, у ньому подано досліди, які ви можете виконати самостійно або з допомогою вчителя. Вони допоможуть глибше зрозуміти фізичний зміст явищ, що вивчаються. Рубрика «Історична довідка» розширить ваш кругозір.

Наприкінці кожного параграфа є «Запитання до вивченого», відповіді на які допоможуть вам перевірити, як ви засвоїли матеріал, а також закріпити свої знання. Деякі запитання мають творчий характер і для відповіді потребують умінь аналізувати умови завдання, а також простежувати логічну послідовність і зв’язки в перебігу фізичних явищ.

У рубриці «Розв’язуємо разом» наведено зразки розв’язування найважливіших видів задач. Підручник містить задачі, вправи і запитання різних рівнів складності: А - на закріплення і Б - творчого характеру.

Сім лабораторних робіт, які ви виконаєте, сприятимуть поглибленому розумінню закономірностей фізичних явищ та навчать виконувати досліди й безпечно користуватися приладами. Тим, хто хоче знати більше, стане в пригоді інформація з рубрики «Це цікаво знати».

Якщо виникне потреба дізнатися про якийсь фізичний термін або правило, скористайтеся «Словником фізичних термінів» та предметно-іменним покажчиком, що містяться в кінці підручника. Рубрика «Фізичні задачі навколо нас» містить задачі з проблемними ситуаціями з повсякденного життя. Щоб виконати такі завдання, потрібно застосувати фізичні знання в життєвих ситуаціях.

Виконуючи спостереження і досліди з фізики, будьте уважними, додержуйтеся правил безпеки життєдіяльності.

 

pdf.png pick_fizika2_9_sirotyuk.pdf
Дата 31.08.2017 20:33:00 Размер файла 16 MB Завантажити 24

Схожі матеріали (за тегом)