Deutsch

9 клас Перегляди: 12204
Купити
Німецька мова (5-й рік навчання). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2017
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Світ мови — це світ нових відкриттів, нових досягнень, нових знайомств і звершень. Німецька — це мова, якою в Європейському Союзі як своєю рідною користується найбільша кількість людей (близько 100 мільйонів). Німецькою написані сотні всесвітньо відомих творів літератури, філософії й історії. Це мова, якою говорили видатні митці, діячі науки та культури, винахідники, композитори, мислителі, поети та письменники.

Цей підручник допоможе тобі наблизитися до німецької культури через її мову, краще познайомитися з життям Німеччини та інших німецькомовних країн, а також розширити свій кругозір та коло спілкування зі своїми однолітками, використовуючи набуті знання.

У підручнику подані переважно вправи на розвиток таких компе-тенцій, як читання, аудіювання та мовлення. Основна частина вправ на розвиток письма міститься в робочому зошиті. У кожному уроці на початку подаються слова та вирази, необхідні для розуміння та спілкування в рамках запропонованої тематики. Наприкінці кожного розділу вміщено матеріал для повторення у вигляді гри, а також пропозиції для проектної роботи. Вправи супроводжуються спеціальними піктограмами, які допоможуть тобі зорієнтуватися в матеріалі уроку.

У кінці підручника подано граматичний довідник, де зібрано пояснення до вивченого граматичного матеріалу, а також німецько-український словник, який містить слова та вирази, що трапляються в цьому підручнику.

Окрім того, на сайті видавництва ти знайдеш додаткові інтерактивні завдання, що допоможуть тобі розширити словниковий запас, потренуватися в читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Сподіваємося на плідну співпрацю та бажання пізнати більше, щоб досягти нових вершин, адже Wo ein Wille ist, ist auch ein Weg. (Де є воля, там є і шлях.)

 

pdf.png pick_nimetska_mova_9_sotnikova.pdf HOT
Дата 31.08.2017 20:29:00 Размер файла 15 MB Завантажити 925

Схожі матеріали (за тегом)